Jump to content
Българският форум за музиканти

Adventures In Asia


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

уауууууууууу и композиция и изпълнение. не ме разбирай погрешно ако много критично погледна на места не ми харесват барабаните и клавирите като sound иначе останах без дъх ама направо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уауууууууууу и композиция и изпълнение. не ме разбирай погрешно ако много критично погледна на места не ми харесват барабаните и клавирите като sound иначе останах без дъх ама направо :(

:P

 

Мерси!

Това беше първия инструментал в живота ми...

Дотогава не съм и мислел да свиря инструментали :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак седнах да го прослушам че много ми хареса та се почудих как си постигнал тоя звук ала Вай. не е тука темата ама специално за тва парче ме интересува с кво е свирено :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва си го изкарал от тоя стар корг ама тва сериозно ли :) . ама директно ли е line in или през кубе и микрофон, защото тая бленда която чух ако е правена със симулация значи тва е е,ати симулацията. тва направо не мога да го повярвам че с тоя корг силно си се доближил до техниката му на тоя пич дето струва ......... Макар че като се замисля аз със какъвто и процесор да работя с моя squire няма да стане. а сега с какво си и аз имах корг преди ама ax100. той е по-нов ама за сметка на интел шифтер нямаше компресор. сега съм с gnx3 и нещата са по-различни макар че пак има какво да се иска. всъщност ако още работиш с процесори да те запитам при правене на бленда като гониш звук на някого какъв ти е подхода. аз например гледам какво използва и после намирам симулации на това което имам, което нямам търся заместител с др ефект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко време си свирил до тогава? Много ОФ!топик стана ама се си мисля че сам некадърен и за 3 години нищо не съм свършил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно че не е по темата ама ако питаш мен от 3 години на ел китарка и все на процесори иначе преди тва на класическа, тя ми даде бая основа да ти кажа. лошото е че напоследък съм позарязал упражненията и съм се насочил и към др инструменти и китарата назадва което не е на добре. абе с няколко думи казано: всичко сам си правя докато се получи крайния продукт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стар КОРГ Но як

саунда му е по добър от на ах100

Сега може да видиш в сайта ми с вки ефекти свиря

АМТ Електроникс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 години са малко и много!

не се притеснявай!!

и пускайте песни да чуваме

няма срамно и страшно

така ще мога да помагам с туй онуй!!! :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам записчета при домашни условия с непроф. микрофон направо в компа и необработени щото така и не мога да разуча SoundForgeto. Освен това са и "импровизации" и изобщо... абе ко да ти кажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.