Jump to content
Българският форум за музиканти

Cannibal Corpse - I Cum Blood


MR_STENCH

Recommended Posts

^И аз самият съм кандидат :thumbup: но проклетото време ме удари в гърлото и ще се изложа съвсем... като се пооправи може да опитам. Ако има други желаещи да "грухнат" хич да не се притесняват :cheers2: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече "разтърси форума" с тази песен :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

Това си е класика в творчеството на Cannibal,много добър избор :thumbs_up:

А за блендата на китарата имаш само едно :girl_cray2:

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Благодаря! Така и не успях да докарам желаната плътност на китарите защото темпото ми иде малко на ръба на възможностите и ги оставих само 2 ....ако бях ги дублирал щеше да стане съвсем "мазано". Всичко е софтуерен драйв и каб симулация от Revalver. Китара -> BassBox-a от MKIII -> KittyAmp от MKII -> IR кабинет с Default 4x12 :) не знам на какви говорители е базиран всъщност, после има сериозно EQ в микса. Може би иде малко в повечко Offaxiss звученето, но... що годе се получи :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ревалвера е много сполучлив.

За плътност драсни още един трак в средата с vol -6dB и някъв друг импулс. Хубаво е когаро различните тракове китари звучат различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbup: За неостаряващите класики и на всички ценители, които все още ги тресе "бластбийт аритмията" като мен :cheers2:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

С това парче се приспивах като бях 7-ми клас (и въобще с целия Tomb of the Mutilated) даже си спомням, че веднъж ядох бой, щото се разкарвах свободно с фланелка Hammer Smashed Face, ама тва не ме спря после да си купя друга с Butchered at Birth... :) ех, хубави години! :wub:

 

А парчето е станало много яко, само не знам къде се крие The Gorer-a?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.