Jump to content
Българският форум за музиканти

Таб ПОмощ!


Recommended Posts

Здравейте, наскоро се регистрирах във вашият форум и забелязах че тук действително има добри музиканти(справка, записите от темата за акустичната китара :happy: )

Въпросът ми е има ли някой който има таб на Serrana-Max arminchiardi - това е кавъра на великия инструментал на JAson BEcker, има много добра акустична част която я няма в оригиналната табл.

или, въобще ако някой е способен да я хване по слух и да я табнйе, но не мисля че би си направил труда ;)

мерси предварително :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да те поздравя за ник-а ти :headbang:

 

този кавър да не е от трибюта?

потърси ли в мулето за разни табс?

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип и Gtp file ще ми свърши работа, казвам таб в общия случай:godbless:

иначе тоя трибют е мн готин, песните са направени почти с оригиналния майсторлък и не звучат по-зле :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трибюта е наистина чудесен, участват една дузина страхотни музиканти...

тази акустична част на Serrana обаче не я намерих никъде таб-ната, а за ваденето...бая shit е, аз лично няма да се справя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Бекер имам само "Еър" и то на хартия. Иначе мисля, че трибютът е добър ама за някои парчета може и повече. Как да е... Имам и един филм за Бекер, малко биографичен ама мноо як :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа, знам го тоя филм, the legendary guitar of jason becker се казва, ти от София ли си, ако може разбира се да ми го дадеш, или ако имаш добър нет да го качиш в датата че никъде го няма.В www.mysongbook.com има всичко на бекер, аз изках на кавъра му gtp.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има го в e-mule!

ако имаш проблеми с мулето, аз също мога да ти го дам...

+ 2 live-a на Cacophony...с кофти качество, но златни! предполагам ще ти е интересно ако не си попадал на тях преди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 1-ви октомври съм в София

ако те устройва, на 3-ти /понеделник/ среща във Fans след 22ч.? :)

пиши на PM да се разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.