Jump to content
Българският форум за музиканти

Кардан


Recommended Posts

Абе Пичове я кажете от къде мога да си взема КАРДАН тука в София за 450-500 лв. ама искам да ми препоръчате нещо добро нещо което мога да ползвам доста време :think: мерси предварително :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае моля ви кажете че съм на работа почти постоянно съм там и нямам време да обикалъм насам натам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако взимах по 5 стинки всеки път като се пусне такава тема... :)

хахаха .....щеше да си понатрупал малко парички ;):virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

абсолютно НЕ!!!!както и стаг-КЕКАВИ СА!!!да не говорим че и подизайна някои имат странности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катско, да ти кажа хич не си прав сза карданите Стаг. Верно, че има един модел дето струва 220лв (примерно) и той верно е отврат, обаче от няколко месеца вече свиря с модела от 310лв. и вярваи ми, не е мръднал от първоначалното състояние!!! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то май зависи колко и как свириш нали така?аз поне не съм толкова богат че да си позволя да купувам евтино(освен палки де :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам тва ама няма, поне на тия пари

$240 нов в USA

 

Tama%20HP900PTW.jpg

 

И си свирим със SCOTT и хич не ми дремe

"ТВА" вече украсява моите барабани :)

Редактирано от Drums_master
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха честито бе колега!!!добре си се уредил...бас държа че сега и ИтсеДжам цъка с език кат мене :ph34r: ееех,кога ше почнем и унас да купуваме по нормални цени :wall: иначе досега да съм се оборудвал със същото такова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не цъка, щото се е отказал от такива ъпгрейди, че много дебело излиза в комплект с обикновен и с кабелен фус. Ще си караме с квото имаме. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.