Jump to content
Българският форум за музиканти

Една тема


dedomito

Recommended Posts

http://media.putfile.com/tzveti-song-by-dedomito-mix

 

Весела Коледа на всички . Представям Ви една тема , която записах тези дни . Малко е меланхолично , но се надявам да ви хареса . Темата е подарък за жена ми , защото от толкова търсене какво да и взема за празника не ми хрумна нищо ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна и въздействаща мелодия! :thumbs_up:

Въобще не ми звучи меланхолично...напротив...

Макар доста нежна и лека, мелодията си има мажорно звучене, което придава положителена емоция!

Нахлуват картини със семеен уют и разбирателство...една прекрасна спокойна и тиха коледа...каквато бих си пожелал и аз да имам!

Прекрасен подарък! :hysterical:

Весела Коледа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@savov - Мерси за прекрасния коментар , радвам се че ти е допаднало и ти е въздействало по този начин . Все още има доста работа , трябва някакво мини соло , най-вероятно ще имо още една преплитаща се тема или същта но изсвирена по различен начин . Все нещо време не остава , когато имам време - на софрата , когато свърши софрата - на работа , хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Много е приятно парчето като идея...не можах да чуя първия вариант, защото от линка, който е даден, излиза някакъв сайт, на който аз не виждам парче за слушане...

 

Напомня ми малко за някои неща на Buckethead, само че 2-3 работи не ми харесват много - туй соло някак много изведнъж свършва и после човек чака да се случи нещо, пък то нищо не се случва... Моето лично мнение е, че баса и барабаните не са много подходящи за парчето...твърде са нацвъкани, технични и демонстративни, което според мен пречи на общото настроение на парчето...

 

Звучи ми да е някак

като насока...чисто като аранжимент :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.