Jump to content
Българският форум за музиканти

When The ...


Recommended Posts

Здравейте!

В момента разработвам едно парче, и искам по едно мнение. :greenangel: ако е възможно няма проблем с критиката приемам си я нормално,като част от работата ...

Също така и си търся вокалист/ка ако някой е заинтересован да драсне един ЛС :D

 

Ето го и линка : MySpace

 

Благодаря предварително :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи! Прогресията може и да е стандартна, но много ми хареса как си я направил, най-вече бас линията :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса също. Тази и Song to go... само ако имаха един вокален семпъл да се луупва през цялото време щяха да са като песни излезли от албум на МОБИ, който много ме кефи ;)

Не знам , случайна ли е приликата или е търсена, но е сполучлива..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително приятно парче...

 

Заслужава да му сложиш и вокал!

 

Виждам, че си от Добрич /поне така се представяш/... там мисля, че има доста добра вокална школа и много млади певици...

Сигурен съм, че ще си намериш подходяща за твоята музика...

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво Обичам Транс музиката и само няколко други песни от други стилове,но твоята музика е добра много добра.Трябва ти жена с нежен глас или мъж с дрезгав глас за вокалите.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Стана ми адски приятно от добрите отзиви! Относно за приликата ми с Моби слушал съм 2-3 негови неща, но сега ще трябва да изтегля цялата му дискография да видя кой е тоя дето ме копира :) Ще на меря вокал ама съм малко претенциозен. Весели Празници от мен

:):)

Редактирано от Livingstone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.