Jump to content
Българският форум за музиканти

Просто от любопитство


Recommended Posts

Иван Медаров беше... Имаше и Иван Памуков. Но Стефан.... сигурно е от по-новите....

да допълня списъка с барабанистите от там: Владимир Левиев (цяло турне във Франция изкара като чинелист) и Никифор, който свиреше на тъпана. От по младите знам Юлиян и Борката..... А, и Коцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иван Медаров беше... Имаше и Иван Памуков. Но Стефан.... сигурно е от по-новите....

да допълня списъка с барабанистите от там: Владимир Левиев (цяло турне във Франция изкара като чинелист) и Никифор, който свиреше на тъпана. От по младите знам Юлиян и Борката..... А, и Коцето.

 

ти па кво знаеш за тоя оркестър;)

 

въпросния "bobalan",сега небезизвестен(вчера го полази един пиян фен ;) )вокал,китарист и студиен работник свиреше в тоя оркестър на...ТУБА...хахаха!!! ;);) :green: ;)

 

еееех,спомени,спомени....

 

P.S.другия тубист от ония времена сега се мъдри на банера най-отгоре на тоя форум-посететте го... :exclaim:

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

мен пък ме запали даскала ми по рисуване(това беше 6-ти клас когато започнах да са готвя за художествена гимназия) И всеки път като идваше у нас "да рисуваме" си пускахме пърпъл :) и той ми вика-"сега мойто момче това тука му се вика ауфтакт....." :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък в 4ти клас чух за първи път Black Sabbath (парчето Iron Man :lol: ) и за първи път тежка музика и като ме запаили Bill Word кво прави на барабаните и от тогава наще съжаляват, че са искали да ме зарибят с тази музика :P щото сега аз ги зарибявам ;) . Heavy RULZ! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък ме запали даскала ми по рисуване(това беше 6-ти клас когато започнах да са готвя за художествена гимназия) И всеки път като идваше у нас "да рисуваме" си пускахме пърпъл :) и той ми вика-"сега мойто момче това тука му се вика ауфтакт....." :read:

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ аз ти давах барабани в замяна ти ми записваше дискове :D щото имаше записвачка....и не ме спомена еейй :):D:cheers: и честити нови барабани и нали знаеш СЪБАРЯЯЯЯЯЯЯЙЙЙЙЙЙЙЙЙ :D:curse::nono::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе сори че те остаих на заден план ама аз да не те излагам пред другите!

Аз помня още като започвах и свирех в текстила и идвах там при теб в гаража на дядо ти да те арзпитвам разни неща.Тогава беше с коса до кръста,елек с гръб на сепутура и малките деца се страхуваха от теб!Някои дори ти викаха "дядо" :)

Готини времена бяха :):bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММММ да така беше ;););) Пък сега аз пиша в тоя форума и всички ме мразят щот съм лош...и се самосъжалявам...и ми е мъчно щот съм стар и имам проблем с алкохола...и се напивам о6те в преди да съм се събудил...и изобщо колко ми е крив света о о о ООООООООООООООООО....о.хахахахахахах..много забавно а??? :D:D:D:D:D:D:bravo::):bravo::) аз тебе тъ уважааам...ма ти мен ни мъ уваажаааш :):cheers:

и за това ще си се наливам сам :beer: и ще се самосъжалявам пак сам :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММММ да така беше    Пък сега аз пиша в тоя форума и всички ме мразят щот съм лош...и се самосъжалявам...и ми е мъчно щот съм стар и имам проблем с алкохола...и се напивам о6те в преди да съм се събудил...и изобщо колко ми е крив света о о о ООООООООООООООООО....о.хахахахахахах..много забавно а???          аз тебе тъ уважааам...ма ти мен ни мъ уваажаааш 

и за това ще си се наливам сам  и ще се самосъжалявам пак сам 

 

 

по-скоро никой не те мрази,викат ти малкия,не съм те виждал да пиеш нищо освен бира и си имаш жена.....така,че говориш пълни глупости! ;)B):)

 

ама да не продължаваме,че вкарахме ебати и офтопика! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер много се кефя че отново се включи във форума приятелю ;)B):)

Тоя човек ме зариби с форума...така че ако ви дразня-той е виновен ;);):D

Така де той е мнооо як слушайте кво пише...четете исках да кажа :D:D:D

Истински Death Metal Mother Fucker on Fireeee ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джон Бонъм и Мик Ейвъри от Кинкс. когато ги слушах, просто реших да опитам въпреки 18-те си години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.