Jump to content
Българският форум за музиканти

Просто от любопитство


Recommended Posts

Та значи помните ли как сте се запалили по барабаните ?

 

Или пък кой ви е запалил ?

 

Или пък.... абе изобщо "първата доза" кой ви я даде ? :think:

 

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един комшия викаха му Помпата много як пич... даде ми барабаните си ей така просто и вика свири бе дееба...и аз кво да прая :metalist: и така после със паричките от стипендията спечелена в осми клас си купи едно супер изкъртено амати за 100лв. три тома, две каси 20инча, флор том...и така..малко по малко се получават нещата :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо копеле, бас ловя,че си Казанлъшки елемент ха ха.Не може да има двама пича барабанисти на които да им викат помпата и двамата да са си дали барабаните просто така на някого.Айде издай се сам да не звъня на ЦРУ.Пък и да видим дали ще се сетиш аз кой от всичките казанлъшки елементи съм.Ето подсказка: познавам Помпата оше от дните в които си беше направил барабани от гюмове за олио и остатъци от пералня ха ха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През лятото на 72-а чух "Балрум блиц" на "Суит" и бях потресен... През есента сестра ми се омъжи, а на сватбата зет ми прасна едно парче на "Бийтълс" на барабаните на бандата, свиреща на сватбата...

Прекалено яки събития за малчуган влизащ в пубертета... :think: :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ами аз си седях една ве4ер в къщи и реших да попитам майка ми да ми предложи някакъв инструмент,на който да свиря!И жената започна дами изброява различни инструменти и в момента,в който каза Ударни инструменти -аз й казах - на Ударни ше свиря.И така се запалих по ударните изобщо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

духовия оркестър на Първа английска гимназия... :P:P:P не бе,сериозно....

най добрия орекестър,едно време в първа английска ходих на уроци по барабани ,даже по едно време даскала ме накара временно да заместавам един от тъпанджиите.Направо тръпката си е голяма ,много се искефих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В трети клас се запалих яко по Queen, от там и по-конкретно барабаните като инструмент. Роджър Тейлър е виновен :P

 

За съжаление хванах палки за пръв път доста по-късно, чак на 16 годишна възраст, тогава под влиянието на Metallica, Sepultura, Slayer, Cradle Of Filth и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

духовия оркестър на Първа английска гимназия... B):godbless::godbless: не бе,сериозно....

Като започнах в първа английска уроци по ударни, имаше един пич който свиреше доста добре .Името му беше Стефчо ,свиреше и в оркестъра ,кава партия беше измислил на Тих бял дунав направо B):godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм,не си спомням,отдавна беше,ма там съм свирил към 6 години-95-01 и не си го спомням тоя пич :godbless: ,явно е било преди или след това

 

иначе от тоя оркестър са излезли няколко барабанисти и доста псевдо- такива B)

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си казал...бате Митко Тама-та от 635 блок :godbless: Няма да забравя как си услужи с фуса , стойка за райд когато още си нямах собствени. С капаци и всичко. Бате Митко ти си човека B)

 

КОК'и'ЧЕТАТА ФОРЕВА...естествено с Another Brick In The Wall :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе от тоя оркестър са излезли няколко барабанисти и доста псевдо- такива B)

Да не изборяваме поименно - Алексан Дървелинов, Александър Стоянов, некой си Кацко и още купчина други псевдо такива :godbless:.

 

А въпросният Стефан май се казваше Медаров, ако е този, за когото си мисля. Той беше по-голям от нас тогава и си държеше фуса отворен 10 сантиметра сигурно, за да го държи полунастъпен през цялото време. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.