Jump to content
Българският форум за музиканти

Любов


Recommended Posts

Здравейте! Днес с китаристът на групата записахме демо на първото ни авторско парче! :) Ще се радвам да коментирате!

Парчето се казва Любов! :)

 

Текстът и акордите съм ги писал аз! Китаристът ги раздвижи...! ;)

Вокал: Любомир Панайотов

Китари и бек вокали: Петър Димитров

 

http://www.upload-mp3.com/files/261002_bpyqp/LubovBest.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес с китаристът на групата записахме демо на първото ни авторско парче! :hysterical: Ще се радвам да коментирате!

Парчето се казва Любов! :)

 

Текстът и акордите съм ги писал аз! Китаристът ги раздвижи...! :hysterical:

Вокал: Любомир Панайотов

Китари и бек вокали: Петър Димитров

 

http://www.upload-mp3.com/files/261002_bpyqp/LubovBest.mp3

 

http://4storing.com/qa0lf/99fb006d3d065c57...8d633676a2.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хал или делей бучи-направо не ти се чува гласа-все едно си в тунел.Китарата-когато влиза дистъра,не е ритмична-предимно избързва-влиза не на време..направо се разминава тотално в ритмиката-може да е нещо от записа..незнам.Тембъра на драйва на китарата е пищящ,високочестотен-няма плътност.Когато пееш,внимавай с "П",защото пука на микрофона-все едно,че гърмят пиратки.Идеята е старичка-всички сме я слушали дали от Гънз,дали от някъде другаде..но така се започва-няма лошо,момчета.Желая ви повечко постоянство-свирете повече и слушайте"големите"групи как построяват музиката си и как свирят и звучат наживо,за да може един ден вашото демо да звучи доста по-добре.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ви повечко постоянство-свирете повече и слушайте"големите"групи как построяват музиката си и как свирят и звучат наживо,за да може един ден вашото демо да звучи доста по-добре.Успех!

Постоянство и свирене и от мен!

Успех, момчета! :(:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Разминават се работите, наистина! Но Това е, защото го направихме за 7 часа и не бяхме разучили програмата... В същият въпросен ден се измисли и солото и т.н. Микрофонът пука, защото е за компютър! Шур-ът ми е много тих нещо... Песента е изградена на базата на чувства както можете да се досетите и не е копирано от никъде, ако звучи като някоя песен, това е ебати късмета :( Наистина сме попрекалили с ревърба, дилея е добре! :beer: Песента има още куп работи да и се оправят, да се довавят елементи и т.н. + това е записвана с не чак толкова хубаво обурудване... :cheers:

Редактирано от LubomirPanayotov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.