Jump to content
Българският форум за музиканти

И аз също...


Rhythm Nation

Recommended Posts

Въпреки всичко я пускам. Чуйте как пея и кажете какво мислите, моля.

Предупреждавам, че качеството е гадно, акапелно е, съжалявам :godbless:

Благодаря на всички :thumbs_up:

 

http://media.putfile.com/Lullaby-of-Birdland-72

 

П.П. На 15 съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Записите нещо не тръгват...незнам дали проблемът е в мен (имам всякакви кодеци и тнт.).

Като вляза в твоята папка в putfile виждам 4 файл-а (3 с името lullaby и 1 happy birthday , което малко ме плаши към края xD!)та..и трите не тръгват , само последното.

В моя комп ли е проблема ?Виждам че има над 50 views , но никой не е драснал коментар :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Записите нещо не тръгват...незнам дали проблемът е в мен (имам всякакви кодеци и тнт.).

Като вляза в твоята папка в putfile виждам 4 файл-а (3 с името lullaby и 1 happy birthday , което малко ме плаши към края xD!)та..и трите не тръгват , само последното.

В моя комп ли е проблема ?Виждам че има над 50 views , но никой не е драснал коментар :thumbup:

Да и на мен не ми тръгва...Ще пробвам да го кача другаде. Happy Birthday не го пея аз, да не си помислите нещо. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://4storing.com/jje5j/52f62cdbcb2a2fee...cb28d4f3a3.html

 

За сваляне, благодаря на всеки, който намери време да чуе записчето. Сега като го слушам установявам, че не съм била във форма, когато съм го записвала, но нищо. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rhythm Nation,

Ти не искаше да я пускаш тая тема, ама пишеш с bold, та всичко да "лъщи" от самолет...

Само един въпрос имам: тази ли е твоята песен?

Ако е тази, кажи, та да почвам да говоря и аз.

Ако не, моля те, поднеси ни едно парче, дето ОТ СЪН ДА ТЕ БУТНАТ, го знаеш, кефи те, можеш да го пееш така, че текстът ДА ЗВЪНИ и като идеш на купон, непременно искаш да си го чуеш...

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.