Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос?


VaCkOoO

Recommended Posts

колеги..може ли да ми кажете защо като си заредя банките..и някои инструменти не ги възпроизвежда мерси предваарително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем какво да ти кажа поне успявам да ги заредя пак ти сигурно още дрънкаш със фабричните :greenangel: :greenangel: :greenangel: :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко, хората са казали, че глупав въпрос непременно води до глупав отговор.

 

Когато задаваш въпрос е редно да снабдиш хората, от които искаш отговор с максимално количество информация.

Бихме искали да ти помогнем, но уви не сме баба Ванга...

 

 

Опиши с какъв инструмент си (може да е този от подписа ти, но 50 процента от хората използват поне по 2 клавира), какви бленди зареждаш, от къде си ги взел, по кой начин ги зареждаш в клавира, какво точно не ти се въпроизвежда коректно, пък тогава чакай и смислен отговор...

Аз имам теория каква би могла да е причината, но нямам намерение да си чупя пръстите и да ти описвам поне 20 сценария, възможни или вероятни.

 

Поздрави,

 

Митко

Редактирано от mitkosan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко, хората са казали, че глупав въпрос непременно води до глупав отговор.

 

Когато задаваш въпрос е редно да снабдиш хората, от които искаш отговор с максимално количество информация.

Бихме искали да ти помогнем, но уви не сме баба Ванга...

 

 

Опиши с какъв инструмент си (може да е този от подписа ти, но 50 процента от хората използват поне по 2 клавира), какви бленди зареждаш, от къде си ги взел, по кой начин ги зареждаш в клавира, какво точно не ти се въпроизвежда коректно, пък тогава чакай и смислен отговор...

Аз имам теория каква би могла да е причината, но нямам намерение да си чупя пръстите и да ти описвам поне 20 сценария, възможни или вероятни.

 

Поздрави,

 

Митко

 

няма проблем вече аз се оправих..преинсталнах си ОС-то още като сам я взел и съм направил някакъв гаф...защото не го чатках толова инструмента и сам направил нещо , но след преинсталацията всичко си дойде както трябва мерси се пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.