Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет за закупуване на китара


SoCoLd

Recommended Posts

Здравейте на всички първо!Значи от доста време имам мерак да си купя ел. китара,но до скоро нямах достатъчно гущери ;) .Та въпроса ми е следния: разгледах в сайтовете за китари и попаднах на марката Squire за която чета ту добри, ту кофти отзиви и се чудех дали има някаква алтернатива на Squire китарите на горе-долу същата цена (разполагам със около 400 лева).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООооооо има много по-добри алтернативи за 400 лв :) Зависи какъв стилл точно ще свириш има различни китари но за тея пари можеш да си намериш доста арна китара за начинаещ. Сподели си вкуса за звук и вече ще можем да ти помогнем кажи няколко групи и така ... успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООооооо има много по-добри алтернативи за 400 лв :) Зависи какъв стилл точно ще свириш има различни китари но за тея пари можеш да си намериш доста арна китара за начинаещ. Сподели си вкуса за звук и вече ще можем да ти помогнем кажи няколко групи и така ... успех ;)

Хмм откъде да започна ;) значи главно рок (jimy,pink floyd,led zeppelin и т.н.) също и по блус си падам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък държа да ми назовеш тези толкова добри алтернативи!

 

Ами например нещо 2-ра ръка Намират се мн добри оферти :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък държа да ми назовеш тези толкова добри алтернативи!

 

Ами например нещо 2-ра ръка Намират се мн добри оферти :cheers2:

 

Сега е момента да отбележа че не търся втора ръка поне на този етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ти се иска на теб да са по-добри офертите. Да, възможно е да са малко по-малко лоши, но като цяло са си същия ташак. Не ме разбирай грешно, нито съм със Скуайър, нито със скъпа китара, просто са ми минали вече към 20 евтинджоси през ръцете и разлика, колкото и да ни се иска, почти няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал washburn wi64/имам такава,около 600лв енова ,има и втора употреба за около 300 лв,ако не е крив грифа няма какво да с епритесняваш за друго.Но тя е по-скоро метъл ориентирана-широки прагчета,хъмбъкер адаптери.Въпреки всичката помия ,която се излива за уоша,аз лично съм доволен,мога да ти пратя семпли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темите са все едни и същи, и отговорите ни сякаш започват да се повтарят, затова няма да се обяснявам за пореден път защо считам, че за бюджети до 500 лв. си заслужава да се преглеждат оферти втора ръка. Обаче искам да споделя, че си направих буквално 5-минутния труд да прегледам обявите в "Продава" за последните 10 дни и без особени усилия открих 2 китари, които според мен са с най-малко една идея по-добри от повечето Скуайъри, и двете предложени на цена от 250 лв. Няма да правя реклама на продавачите - на който му е интересно, да си ги потърси сам!

 

@Dread, би ми било любопитно да изброиш 20-те евтинджоса, които са ти минали през ръцете и са били "същия ташак".

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.