Jump to content
Българският форум за музиканти

СПЕШНО един въпрос за Korg Pa80


`Silvester`

Recommended Posts

Значи в петък ще ходя да гледам един клавир (евентуално да го купя) ... много запазен почти не е свирено на него, защото собственика по принцип е певец и само си пуска МИДИ-та... само има един софтуерен проблем.. 2-ра банка не работи... и сега искам да питам дали това е голям проблем... дали може да се оправи в последствие .. ако си взема карта дали може направо през нея без тая 2-ра банка и т.н... все още не разбирам от клавири и затова питам.. благодаря предварително за отговорите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАкво имаш в предвид под втора банка ? не работи копчето за превключване на горните и долните бленди на Program/performance ли ? Това което е от дясно на CARD ? и като не свири на него как е успял да го прецака това нещо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами до колкото ми обясниха.. 2-ра банка на user-a не работи... казаха софтуерен проблем било... не може да зарежда стиловете от втора банка... те нали са три банки май... 1-ва дето зарежда 16 или 32 стила втора не работи и трета си ги зарежда пак там 16 или 32 стила са незнам... не може да се зареждат стилове от 2-ра банка... само това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пипнал е "вирус". Оправя се това, ама трудно. Смъкни му някой лев от цената, че да ги дадеш на този който ще ти я оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи цената му е 2000лв. със твърд калъф с колелца. Другото което е, че е от моя град [няма да давам пари за път до софия примерно и обратно (от Русе съм :godbless: ]. Като изключим тоя "вирус" е перфектен.. дали си заслужава да го взема... ако си купя карта или хард диск (за това не съм сигурен дали го няма на клавира) дали може направо през тях да се пускат стиловете без изобщо да се ползва 2-ра банка... и скъпо ли ще излезе да се оправи тоя "вирус"

 

п.с. извинявам се ама сега тепърва навлизам в клавирения свят :) до сега само на акордеон съм свирел и не разбирам нищо още за клавирите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще опитам да ти помогна за без пари.

 

Друг ако е не знам колко ще вземе.

 

Иначе ДА може да не изполваш втора банка за стилове, но е некомфортно и не знам дали това няма да даде отражение върху други функции на клавира.

 

Смъкни му 200 лева поне

 

Ако няма карта и хард със сигурност направи коментар на цената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай аз също имах този проблем оправя се за секунди . Ако искаш ще помогна и със инфо . Успех

 

аи моля те ако можеш пиши ми в скайп silvester__ или ми пиши тука как да го оправя, че вече почти не остана време... да мога утре като ще ходя да го гледам да го оправя на място за да съм сигурен че ще стане и да го взема доволен... а ако не стане незнам дали да го вземам :greenangel:

 

тая вечер след 9 няма да съм тука .. намери ме в скайп .. мерси предварително :P

Редактирано от `Silvester`
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

И аз имам много спешен проблем. Korg Pa80. Пуснах си клавира и ниските тонове бучат като гадни раздрънкани китари. Казаха ми, че може да е нещо от платката да е изгоряло но нз. Толкова гаден звук иначе мелодията върви. Тия барабани и китари звучат като роботи и гарни издънати пищялки :( Помогнете ми. Кажете какъв е проблема и горе долу колко ще ми струва поправката.?! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.