Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара втора ръка


Borislove

Recommended Posts

Струва ли си да си купя акустична китара втора ръка. Чувал съм, че дори е за предпочитане понякога, обаче за около 100 лева едва ли мога да намеря нещо свястно.

А, да знаете къде в София се продават втора употреба музикални инструменти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един познат си взе за 90тина лева чисто нова акустична с калъф!

ако се интересуваш мога да ти дам телефон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях във Фактор една за 90 лева, но не ме впечатли особено много. Предпочитам, ако си копувам да дам още 40-50 лева, ама да знам, че съм си купил добра китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях във Фактор една за 90 лева, но не ме впечатли особено много. Предпочитам, ако си копувам да дам още 40-50 лева, ама да знам, че съм си купил добра китара.

Задължително ли трябва да е втора ръка :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един познат си взе за 90тина лева чисто нова акустична с калъф!

ако се интересуваш мога да ти дам телефон

я дай инфо ?-90 кинта + калъф = чисто нова?- от къде, че и аз си търся в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ли трябва да е втора ръка

Знам ли... просто си мислех, че така мога да си намеря някоя китарка от "среден клас" за малко по-ниска цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ли трябва да е втора ръка

Знам ли... просто си мислех, че така мога да си намеря някоя китарка от "среден клас" за малко по-ниска цена.

Еми те китари има всякакви просто за да си харесаш трябва да пробваш :pray:

Провери в музикалните магазини.Все ще намериш нещо <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвеай да изчакаш и си вземи такава за поне 300 лв, нова, но ако си начинаещ и сега започваш, като ти гледам изискванията, няма проблеми да почнеш и с Орфейка и Кремонка <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо три години се мъча с един Орфей, скоро му правих ремонт и ще пусна малко снимки да се посмеете.

А за магазините - ходих във Фактор и в РФ, нямаше втора ръка. Все пак ще те послушам и ще видя и из другите магазини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо три години се мъча с един Орфей, скоро му правих ремонт и ще пусна малко снимки да се посмеете.

А за магазините - ходих във Фактор и в РФ, нямаше втора ръка. Все пак ще те послушам и ще видя и из другите магазини.

Пробвай в Малкия Цум на последния етаж :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако те интересува продавам поръчкова полуакустична китара с 24 прагчета, пиезо, найлонови струни, куфар - 150лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.