Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко семпли или ВСТ


yellow nEuphoria

Recommended Posts

Здрасти!

Искам да попитам, случайно има ли някой VST за synth... теглих Pro-53, но нестава да докарам блендата от The Final Countdown, такива синти ми трябват в стил Юръп! И още един въпрос някой има ли семпли за BFD 1.5 трябват ми готини тъпани например TAMA които да стават за рок, пак в стил Юпър :hysterical:

Мерси предварително на всички отзовали се ! :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за да не отварям нова тема, искам да попитам за баса.. имам Trilogy, той за да просвири както трябва мидито, трябва да селектирам всичките ноти с октава горе, но искам да си дръпна Broomstick Bass, при него как е начина да свири нормално, трябва ли да се дига-сваля, ако някой знае да пише :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Блендата на Юръп" ти е класически saw lead... можеш да я докараш със секи най-елементарен синт(вст)...

пробвай Hypersonic - там има такива бенди...

(:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Broomstick Bass-a си свири нормално, може и със стилове, може и единични тонове... зависи от клавиатурата, но по подразбиране обикновено не се налага транспониране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Блендата на Юръп" ти е класически saw lead... можеш да я докараш със секи най-елементарен синт(вст)...

пробвай Hypersonic - там има такива бенди...

(:

 

не желая да споря, но съм останал с обеждение, че синта на Final Countdown си е Synth Brass, не е sawtooth, но незнам.. затова се посъветвам с вас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... но по подразбиране обикновено не се налага транспониране.

 

Само, че се налага поне така закачих един миди файл, само баса му закачих Broomstick bass, и какво стана свири ниско тоест с октава доло, дигнах го и ми харесма много, май е по готин от Trilogy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.