Jump to content
Българският форум за музиканти

M-power


Recommended Posts

Бе Пешо,готино е ама до първата минута и половина,но после поне на мен ми става нещо монотонно,дай поне смени тоналноста :ph34r: Звукът е як иначе!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми, да, решеих малко по-така, дето се вика нема много мелодия, то въобще нема ама така за speed яко :lol:

 

пп тва щот се връщахме така от моренцето с м-повера и некакси .... :ph34r:

 

пп2 иначе човеко с баварецо са кефи де, то и на wav звучи доста по-добре, кат му фърля още някоя и др китара и го раздвижа ше стане още по-голем комерс, кви тоналности :ph34r:. То на др неща дето правя много малко хора се кефят, а тва се харесва масово, нормално де. Трябва да поработя по звука още де. Дайте критика на саунда :think:

 

пп3 ако някой има монитори с каса да каже плийз как са ниските, че при мене е до 45 херца праг и надолу не чувам. Засега градивната критика се свежда до повече китари и тия да излезнат на преден план, е, и тоналността може да променя верно. на мп3-то звучи глухо, на уейва обаче май звучи добре и не знам дали да дигам около 2,5-5 килохерца :think:

 

абе ше видя да намеря време да го изкарам на тракове да пипна по-финно бийта и падовете и картината, че така ми е директно китара и миди само, е, и колите дето съм редил де

 

Паскалеро, братко, може да си прав, малко е дългичко, но ако се добавят неща и се раздвижи ритъма май няма да е толкова монотонно, като отлежи малко ще го помисля де :ph34r:

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе според вас струва ли си да го доизкосурявам по-сериозно, че тука немузиканти ме ласкаят :beer: било страшно яко

 

?пс :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.