Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Btb676


TheNephilim

Recommended Posts

Привет. Пред закупуването на Ibanez BTB676 съм. Но за да ми го доставят трябва да оставя капаро. Запознат съм с характеристиките, но ще се радвам на коментари и мнения от колеги които имат или са свирили на този модел бас.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,да са иба,сега се сещам да спомена колко красива е новата серия BTB-67x

Звук няма как да чуеш от тук,но моля притежателите на BTB да се отзоват и да спомогнат :recourse: Намери някой с BTB и го пробвай!

Колегата vhcs,бира? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удобен като всеки Ибанец, с разкошен ярък тон !!! Не е точно мой тип, но бих си купил и един такъв, заради звука ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

с BTB от 4-та серия съм свирил малко и много ми хареса като звук, като тяло поне на мен ми беше удобен но всичко е относително и доста индивидуално. Обаче ако го вземеш няма да сбъркаш, аз се колебая между един FAME с МЕС адаптери и SR506 и BTB676 които са с Бартолони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTB555 имам, тука съм пускал семпли

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=26300

 

мноо яка машина със супер гъвкава електроника от към тон, плътни и чисти ниски, ярки високи, удобен гриф ... неделя и понеделник след 18 ще записвам и съм с нови струни така че ако искаш мини да го пипнеш защото да купиш инструмент без да го опънеш как си трябва не си е работа ... ама бирата от тебе :thumbs_up:

 

 

Поздрав

Алекс

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BTB555 имам, тука съм пускал семпли

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=26300

 

мноо яка машина със супер гъвкава електроника от към тон, плътни и чисти ниски, ярки високи, удобен гриф ... неделя и понеделник след 18 ще записвам и съм с нови струни така че ако искаш мини да го пипнеш защото да купиш инструмент без да го опънеш как си трябва не си е работа ... ама бирата от тебе :hysterical:

 

 

Поздрав

Алекс

 

Привет , Алекс! Да наистина ще ми е от полза да чуя на живо и видя инструмента. АКо наистина е удобно ще се възползвам от поканата ти, само кажи кога е удобно, така, че да не безпокоя теб и останалите? Пък и ще се радвам да се запознаем!

Благодаря на всички вас за полезната информация!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.