Jump to content
Българският форум за музиканти

Faces / Sofia


Recommended Posts

Пичове ако проявите интерес качил съм на gmail-а едно парче, казва се Ти ли си/ TI_LI_SI Nikola Vichev лейбъл Tupoto Kopele / ами чуйте го и ако може кажете си мнението както за самото парче така и за звука тъй като още не сме сигурни дали е напълно завършено ;) Много ще съм благодарен ако споделите мнението си ;) Айде да живе българската музика :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе знам че това е тотален офтопик за което искрено се извинявам ама метнах на Gmai-а едно авторско казва се Ти ли си/ TI_LI_SI Nikola Vichev лейбъл Tupoto Kopele/ ако искате го чуйте и в Авторска Музика може да си кажете мнението.Много ще съм благодарен на всякакво внимание.Парчето е нещо от като Алтернативен рок ама и малко е попаджийско...всъщност незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че е аудио формат ама просто като го качвах нямах audiograber или нещо от сорта, сега също нямам и нямам дори CD на тоя компютър :greenangel: айде ако не ви е много проблем дръпнете го така.SORRY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че е аудио формат ама просто като го качвах нямах audiograber или нещо от сорта, сега също нямам и нямам дори CD на тоя компютър :) айде ако не ви е много проблем дръпнете го така.SORRY

ами проблем е защото така и да се свали няма нищо в него! :)

Track01.cda

1K Download

това е само за Аудио СД и всъщност не съдържа нищо в себе си- само шорткът...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва група Faces ли е, че не разбрах......май да, значи тъпото-копеле е Кольо от групата ми по солфеж и теория :)

сега ще го чуя

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега 6те оправя проблемчето споко :) абе нали все пак съм тупото копеле бе ебати ;) смисъл не се впрягайте ако не успея да го оправя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готово оправих го вече го има в mp3 форматец ;) айде чуйте го сега и кажете за кво става дума.На мен лично ми се струва че има бая ниски ама чуйте го и тогава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, мене парчето ме кефи. Слушам си го на рипийт и ме радва. Чисто средностатистическо слушателско мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

песента е яка, вече си я пускам за трети пореден път така че май ще ви стана фен :cheers: , иначе бриджа който идва някъде към 2:30 може да бъде малко "по-идеен" ... де да знам с още една китара или някакво "криво" соло просто да придаде някакива динамика на парчето. Определено искам да чуя още ваши работи, особено ако са леко по-алтърнатив така че ако свирите някъде казвайте да идвам :greenball:

P.S. кажи кога/къде/ как е записвано парчето, ако искаш :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.