Jump to content
Българският форум за музиканти

Централна "Топлийка" за Баровски


Recommended Posts

Модераторите са поставили топлийка на темата за Николай Баровски в говорилнята, но според мен е по-добра идея тази тема да е наред с резделите - да се сложи над "китара", "Бас" и т.н.,или нещо от сорта, за да може да има повече отзвук от хората във форума.

Да си призная не видях темата много рано и не съм вземал участие в нея или мероприятията й, но все пак смятам че тази ситуация изисква повече внимание от всички, някои от които, като мен самия, може и да са пропуснали темата или да не са и отдали нужното внимание, имайки предвид че е в говорилнята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорилнята е най-оживения раздел и 99% го четат, така че не виждам проблем. Не знам ти как не си я забелязал по-рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не си прав.

Темата "Кой върти жицити на Пайнера", е прочетена почти 1350 пъти. Темата за Баровски е четена 1292 пъти.Онлайн дет метъл проект - 2900 и нещо.

Имам обяснение защо не съм видял, което предполагам не е само за мен - когато влизаш в Говорилнята ти четеш темите по които има нови мнения. Тези на които има топлийки там са: "Форумни срещи", на които не присъстват много хора и без това,"Срещата"(за таз седмичната), "Баровски", и "Как се използва вградената кирилица". Като изключим "Баровски", нещата не са от особен интерес - хората няма да ходят на срещи или могат да ползват кирилица(или от компа си или оттук, защото вече са мъмрени и са си взели бележка).

Моето е пропуск, знам това. Надали и ще мога да наравя нещо. Но повече хора оттук, надявам се, ще е нещо друго.

А примерно ако пуснем анкета - кой е чел темата за "Баровски", поне 20-25 % ще отговорят не, а това са си(на теория)250 човека, може би 100тина реално.

Аз дадох предложение, вие решавате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е човеко. Пуснете я тая тема на по-видно място! Понеже не я бях видял на време, не си бях организирал работата така, че да мога да дойда на протеста.

Редактирано от Termy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.