Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Колко ще ми струват 7 маслени ключа-менте

и обикновен фиксиран бридж за 7 струни

и имали тукива в нашата страна?

и 1 без значение какъв адаптер 7 струнен!

 

Благодаря ви!

:godbless:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чесно казано не знам дали у нас се продават такива комплекти за 7 струнна китара (вероятно си намислил да скалъпиш такава) :P

за ключовете - 6 броя са около 30-40 лв, може да се наложи да вземеш 2 комплекта само заради 7-мия :P

 

бридж - питай в xxxx :)

 

адаптер - питай wessy къде са му направили неговите, някаква фирма имало която правела такива далаверки доколкото ми обясняваше :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ключовете - от 25 до 35 лева, достатъчно качествени, маслени. Но са само 6 в комплект :wall: Седемструнни, поне във Велико Търново, не съм виждал. Вярвам, че в софийските или пловдивските магазини ще има. :think:

Има една друга особеност, с която трябва да се съобразиш - комплектите по 6 биват два вида: за двуредна глава и за едноредна. Помисли на теб какви ти трябват и си вземи такива. Аз лично не знаех и не бях съобразил, че ще има разлика между двете и грабнах каквито имаше. Чак в нас разбрах, че били за двуредна. Ами викам си - ОК, ще правя двуредна глава. Та така де...

За бриджа - наскоро и аз разпитвах из форума. pacman каза, че имало фиксирани за 20 лева. Ако намериш нещо готино, кажи - и на мен ми трябва. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ключовете - от 25 до 35 лева, достатъчно качествени, маслени. Но са само 6 в комплект :wall: Седемструнни, поне във Велико Търново, не съм виждал. Вярвам, че в софийските или пловдивските магазини ще има. :think:

Има една друга особеност, с която трябва да се съобразиш - комплектите по 6 биват два вида: за двуредна глава и за едноредна. Помисли на теб какви ти трябват и си вземи такива. Аз лично не знаех и не бях съобразил, че ще има разлика между двете и грабнах каквито имаше. Чак в нас разбрах, че били за двуредна. Ами викам си - ОК, ще правя двуредна глава. Та така де...

За бриджа - наскоро и аз разпитвах из форума. pacman каза, че имало фиксирани за 20 лева. Ако намериш нещо готино, кажи - и на мен ми трябва. :hello:

ква марка са тез ключове?

Стаг?

 

А и ан мен ше ми трябва 7 струнен струнник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моите ключове са корейски, 16:1

За марката ще те излъжа, защото изхвърлих опаковката. Но определено са качествени, вече ги тествах. :green:

За бриджа - предполагам, че седемструнният бридж ще е 25 лева вместо 20... :think:

Ако няма по нашите магазини, си поръчай онлайн. Аз така мисля да направя за частите на една дъска, която скоро почвам да дялкам (ако не ме вземат в казармата, де :P )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.