Jump to content
Българският форум за музиканти

Гледайте довечера:)


гвендолин

Recommended Posts

ами това е едно от предаванията за селекцията на бг песен за Евровизия:hysterical:Аз участвам с песен номер9.Ще ми бъде интересен вашия коментар за изпълнение и ще се радвам ако ме подкрепите:hysterical:

Редактирано от гвендолин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравила си кирилицата в чантичката с пудрата и огледалцето :rolleyes:

 

Само вметка песен номер 9 нищо няма да говори на повеето от нас, освен ако наистина така се казва

самата песен "номер 9" ;)

кажи име псевдоним, артистичен, нещо друго да познаем коя си, щото жинаги могат да изместят подредбата на участниците,

нали се сещаш. :angry:

Редактирано от Monolith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

па гледахме

не беше зле - даже по-добре от повечето които са се явили до сега....

само бек вокалите мноо виеха на кестерме :)

и хореографията малко дървена ама туй са дребни кусури дето независят от изпълнителя ама правят лошо впечатление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах, никой от участвалите не направи впечатление с пеене.

Но то нали все пак си е ЕвроВИЗИЯ, а не ЕвроАУДИЯ.

 

Иначе ти ставаш за...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,много благодаря за мнението,а с пеене няма как да блесне човек,звука е под всякаква критика..но това е БНТ,ами не че се оправдавам но трябва да го изпитате на свой гръб,а за бековете като баланс в залата беше ок,но по ТВ със сигурност е възможно да е бил различен сигнала по-силни са били гласовете а по-тих плейбека

Успех на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ Евровизия, а ЕвроБГвизия! Кофтито в цялата врътка е, че там нещата са откровена идиотия и отвратително побългарени. Колото и да не ни се иска, това е положението Минке :drummer:

Споко, всеки е тръгнал от някъде, все пак си е солиден конкурс и те гледат доста хора, всичко оказва влияние...никой не е в състояние да претръпне до толкова, че да не му пука грам какво се случва около него на сцената и извън нея. Успех пожелавам на всички ;) , но тия неща в БГ са фарс и тргикомедия. Не съм от най-често излизащите на сцена, още повече на такава, но по моему си трябва и талант, и смелост, и някой, който да вярва в теб, освен ти самия в себе си :)))))))))))))) :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.