Jump to content
Българският форум за музиканти

Инструменталчета..


werdyto

Recommended Posts

Еми хора сега ще ви покажа моята скромна колекция на БГ парчета .

1. Васил Найденов - По първи петли

2. Щурците - Среща

3. Графа - Ако има рай

4. D2 - Две следи

5. Стоян Михалев & Виктор - Откакто ти

6. Момчешки Свят - Двама с теб завинаги

7. БТР - Спасение

8. ФСБ - След десет години

9. Графа - Искам те

10. Сигнал - Да те жадувам

11. Орлин Горанов - Светът е за двама

12. Саундтракът на филма "Козият рог" (Двама)

13. Руслан Мъйнов - Горчива луна

 

Тфа имам аз .. ако искате да менкаме няма проблем :)

 

Skype : chamillionaire_16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре направо ги качи тук, да си взимаме всички!

 

Много искам тези на Графа, "Да те жадувам", "Светът е за двама", "Горчива луна", "Среща", "След 10 години" ... Качи ги, моля те!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре направо ги качи тук, да си взимаме всички!

 

Много искам тези на Графа, "Да те жадувам", "Светът е за двама", "Горчива луна", "Среща", "След 10 години" ... Качи ги, моля те!

Еми съжелявам ама нз как затфа по скайп за по лесно :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо почвам да се напрягам от безмозъчни постове.

werdyto, просто отвори на втората страница на "Вокали" и ще видиш цели 5 теми (!!!) за инструментали. А ако разровиш и още по-нататък, сигурно ще намериш още 55!

И някои от заглавията "в оборот" непрекъснато СЕ ПОВТАРЯТ...

 

Предлагам да си изберем една от тия теми и да си я превърнем в "банка", дето всеки да казва какви неща има или търси. И като се качи темата на първа страница - много ясно, че някой е писал вътре (дайте предложения коя да бъде). Така ще бъде по-прегледно за всички ни (и особено за ония, които си правят труда да ЧЕТАТ преди да пишат.)

 

И, разбира се, при такъв подход ще възникне един основен проблем - ТОЧНОТО изписване на заглавията на песните (за да може човек с един search-стринг да изнамери каквото му трябва). Така че, гледайте си в пръстчетата и в клавиатурата, докато пишете или просто копирайте заглавията.

 

:greenball: А аз обявявам КРЪСТОНОСЕН ПОХОД за по-достойно отношение към българския език (и срещу такива нечленоразделни изказвания като това):

 

"Еми съжелявам, ама нз как, затфа по скайп, за по-лесно."

 

werdyto, палецът противопоставен ли ти е на останалите четири пръста от ръката!!!? Я виж...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за урока по български който ми изнесе ;] А тфа което казваш за една страница в която да се пише съм много съгласен ама едва ли някой ще се навие :greenball::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ето темата,която ползвахме за инструментали преди да се появят още 100 подобни теми... http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=24008

 

ПП:И аз ще замоля да не се отварят нови теми за инсртументали вече,защото е много досадно и дразнещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.