Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой учител в БГ е най-добър


Recommended Posts

Пичове искам някакво музикално образование,защото не ми се учат други тъпотии,за да отърва казармата.

Така че моля за help

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ако ше кандидатстваш в университет,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ходиш на уроци при някой от преподавателите там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе знам ама като ще уча нещо искам да е при най-добрия та да може и аз нещо да науча от него не само той от мене :violin: :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе знам ама като ще уча нещо искам да е при най-добрия та да може и аз нещо да науча от него не само той от мене :violin:  :D  :D  :)

хахах успех :) цецо от латинопартизани ми беше споменал че ако искам да уча в НБУ може да му се обадя за няколко урока, опитай и ти :) от него има какво да се научи определено :)

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе знам ама като ще уча нещо искам да е при най-добрия та да може и аз нещо да науча от него не само той от мене :violin: :godbless::godbless::godbless:

Боре Динев, Христо Йоцов, Стоян Янкулов... Не знам дали дават уроци все още, но от тях ОПРЕДЕЛЕНО ИМА КАКВО ДА НАУЧИШ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с Христо Йоцов свирихме заедно на предизборното турне и ми харесаха някои неща които използваше,но Стунджи ми харесва около сто пъти повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нещастие / СПОРЕД МЕН ЕСТЕСТВЕНО...не искам да насаждам мнения!!!! / в България има адски много псевдо-учители.Това е голям проблем. Доста съм си патил от тая работа :wall: ама карай. За щастие обаче в момента в София има някои доста добре развиващи се музиканти преподаватели. Въпреки това те все още не са добри преподаватели. Аз лично вярвам, че с възрастта и опита някои от тях ще станат наистина яки копелета. Но както и да е.....Чувал съм, че Пепи Славов наистина е/бил/ добър преподавател. Чувал съм също, че Венко Поромански е много добре развиващ се музикант в преподавателската насока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня викам... :) ...чувал съм, че за да склониш Стунджи да ти преподава трябва сериозно да го заинтересуваш / имам предвид като музикант и човек /.

И другото което искам да кажа е че според мен тоновете притежавани ноти, главозамайващата техника и дори музикалния опит не са най важното за един добър преподавател. Важно е да е готин човек способен да те разбира, провокира и подкрепя/ естествено идобър музикант/.

 

Искам да благодаря на настоящият си преподавател / на смятам че е необходимо да споменавам името му / за цялото търпение и подкрепа .

Благоря ти викам :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за милите думи tupoto kopele но аз имах предвид не частен учител ами учител в нбу или в нов български или нещо такова щото изобщо не сам наясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за милите думи tupoto kopele но аз имах предвид не частен учител ами учител в нбу или в нов български или нещо такова щото изобщо не сам наясно

Препователи по барабани в НБУ-Венко Поромански

Цецо Георгиев

Митко Димитров

УСПЕХ :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.