Jump to content
Българският форум за музиканти

Бояджия Wanted


Recommended Posts

Такаам, както казах вече в другата тема, pacman ми преустрои "малко" китарата. Сега търся някой, който да я боядиса качествено. Разбрах, че за тая работа трябва компресор. Затова търся някой, който се занимава с боядисване на китари и има компресор. Цвета ще е черен металик :godbless: ако има някакво значение.

 

разбойник-а вече ми даде телефона на един пич, но ако знаете и други, споделете го тук и сега :godbless: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само софийски майстори ли търсиш?

Питам, защото знам точния човек за точната работа, но е от Велико Търново.

Относно боята: внимавай много в избора на бояджия, защото металиците са много трудни за нанасяне и някой посредствен майстор може да ти тръшне китарата с куп дефекти във финиша.

Имай предвид, че черният металик отдалеч го докарва на тъмно сиво. Гледай да е с по-едрички зърна или (за предпочитане) люспи, за да се вижда ефекта на металика когато си на сцена. Ако са дребни частиците, трябва да се кьориш от близо за да разбереш, че не е тъмно сивао, а чер металик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми от София ми трябва - къде ще я мъкна напред-назад из БГ-то тая китара. Иначе може да си помисля да е масивен черен цвят :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш зловещ външен вид, солидно черно е най-добрият вариант.

Знам го от опит.

При солидните цветове също има една подробност - боите имат оттенъци. Някои от солидните черни бои сивеят (незначително, но все пак...), други са по-тъмни. Избери възможно най-черното (определя се по някакви номера или маркировки). Ако хората в магазина си разбират от работата, би трябвало да ти помогнат в това отношение.

Успех и да постнеш снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай при някои аерографисти. Само за боядисване ще излезе що годе тънко. Пък може и custom картинки да имаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0117432700_md.jpg

 

може ли да питате Диката

колко лева

за такъв цвят

да се пребоядиса Ибанез китара?

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай при някои аерографисти. Само за боядисване ще излезе що годе тънко. Пък може и custom картинки да имаш

Бе искам да е някой дето баш с боядисване на китари се занимава. Да знам че е в добри ръце китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.