Jump to content
Българският форум за музиканти

Necrophagist-foul Body Autopsy Cover


Necrophagist

Recommended Posts

ето пак една гавра с тия загубени германци,дано не ми се сърдят много :thumbs_up:

малко го оплесках накрая,ама карай,здраве да е!

та да разклатиме главици

http://www.4shared.com/account/file/581336...dy_Autopsy.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е хайде де!

поне един комент,или няма хора които разбират от тая музика ;)

че не се получи много добре-вярно,ама сложността не е никак малка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич! Евала че си се наел да правиш кавър на тия ненормалници, много са ми любими и аз също се опитвам чат пат да свиря тяхни неща та знам за кво става дума и просто, ти правя евала че си им научил цяло парче от до.

 

Единствено от към чистота на изсвирване мога да направя някой забележки, но мисля че това ти си го знаеш. Записа няма кво да го коментирам, всеки записва кой колкото може и с квото може, свиренето е важното!

 

Респект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря наистина :bravo: това е много за мен,защото тук в шумен,а и в други градове кадето са ме гледали как свиря забелязвам,че няма обективна оценка на това което свиря-просто хората не са запознати за какво става дума.Дори на един приател като ги пусках каза,че е невъзможно да се свири(всичко било от програми :bravo:)

Бях обещал Extreme unction(песента я свиря от-до),но нямам качествени барабани и искам да я запиша на видео.

Имах идея да направя едно цяло видео с неща на necrophagist(нещо като уроци,методика на свирене и т.н.)но работата по нещо такова е голяма и както винаги НЯМА ВРЕМЕ :bravo:

В момента уча още 2 техни парчета Epitaph,Only Ash Remains,на които солата почти са готови!

Мисля да запиша и тях,но след време ;)

Че така,

БЛАГОДАРЯ НАИСТИНА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.