Jump to content
Българският форум за музиканти

хайде на плейбеците


Recommended Posts

Китайците хич не са тъпи - бесят за наркотици - съдят за плейбеци, разкарват публично крадците на показ - нека са диваци и нека им е лошо :evil: :D а всъщност имат най голямото производство, на най ниска цена и сносно качество, най високи технологии с евтина работна ръка - най голямо население, една от най древните култури оцелели и до днес - кво да ги коментирам - най много да перефразирам пар4ето на Тодор Колев- как че ги стигнем...китайците. : :arrow: ph34r: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Китайците хич не са тъпи - бесят за наркотици - съдят за плейбеци, разкарват публично крадците на показ - нека са диваци и нека им е лошо :evil:  :ph34r:  а всъщност имат най голямото производство, на най ниска цена и сносно качество, най високи технологии с евтина работна ръка - най голямо население, една от най древните култури оцелели и до днес - кво да ги коментирам - най много да перефразирам пар4ето на Тодор Колев- как че ги стигнем...китайците. : :arrow: ph34r:  :)

аз като порасна голям мислим да станем китаец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе а как се издава лиценза, за който говорите и според вас има ли някоя чалгарка, която да притежава такъв?? че те от улицата са събирани, шлайфани и еб..ни докато се шлифоват до полиране...вкарват се в бизнеса и пеят ли пеят..надигайки грозни вопли в студиото ( изправяни със съответната техника ) и отваряйки безмълвно уста ( която често е била пълна с натуралитет по пътя им към славата ) пред микрофона на концерти????

иам ли лиценз и кой е органът, ойто би могъл да се прояви? разбира се хипотетично, защото знаем бг законодателството толерира простащината !!!

 

п.с. добре че и Черно Фередже все още намират издатели без особена цензура :godbless: Да Живее и Хиподил и всички вулгарно различни!

Ако ще фалшиво, но да е на живо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да се затрият от списъка всички певци, които посредством плейбека си изкарват по 1000-3000лв на участие. Защото хората които могат да свирят и да пеят (за разлика от звездите на "МИТко Пайнера") не могат да вземат и 200лв на участие така, че такива личности като Малина, Къпина и др. трябва да се игнорнат от БГ сцената. Колкото до лиценза, надявам се новото ни правителство да се сети на време да се справи с този проблем. Мисля, че има някаква надежда, нали Стефан Данаилов е министър на културата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да се затрият от списъка всички певци, които посредством плейбека си изкарват по 1000-3000лв на участие. Защото хората които могат да свирят и да пеят (за разлика от звездите на "МИТко Пайнера") не могат да вземат и 200лв на участие така, че такива личности като Малина, Къпина и др. трябва да се игнорнат от БГ сцената. Колкото до лиценза, надявам се новото ни правителство да се сети на време да се справи с този проблем. Мисля, че има някаква надежда, нали Стефан Данаилов е министър на културата.

никой няма да ги игнорира защото от тях печелят пари.

а и хората които ги слушат в повечето случаи според мен изобщо не ги интересува дали са на плейбек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до лиценза, надявам се новото ни правителство да се сети на време да се справи с този проблем. Мисля, че има някаква надежда, нали Стефан Данаилов е министър на културата.

правителството ще се сети ,Таралянци!

Вярвай в Чудеса!

Очаквай от Комунистите - Светло Бъдеще!

Колкото до Плейбека, то той е задължителен за Стила , както са задължителни Силикона, Мутрите,Ракията и Шопската салата!

Чалгата ще Пребъде , както и нашия велик народ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правителството ще се сети ,Таралянци!

 

По правилно е Таратанци. :):)

по вашенскУ може и така да е :P

у наше село ,така му викаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа правителството де ;) президента е пич според мене....ама само той нищо не може да направи-ония келеши в парламента от тях зависи всичко мамка им :killyou: :killyou: :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

президента е пич според мене....

ай Другия път кат се видим да си Носиш Петолъчката,Сърпа и Чука!

Не викай на Другаря "Пич", че Белене не е далече :beer:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чалгата ще Пребъде , както и нашия велик народ :)

Ти продължаваш да подклаждаш спорове на ниво "националност"

Що не си направиш тема "Аз мразя ВСИЧКО свързано с БЪЛГАРИЯ" Поне да не се разводняват темите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай Другия път кат се видим да си Носиш Петолъчката,Сърпа и Чука!

Не викай на Другаря "Пич", че Белене не е далече 

 

:) Бе не знам кой кво носи ама аз като един човек си върши работата съвестно не мога да си кривя душата и да казвам, че не я върши - както и обратното. А тва какъв е по политическиубеждения е съвсем отделен въпрос - както и дали съвпадат с моите. B):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.