Jump to content
Българският форум за музиканти

Project Arcadia - цяла песен от сингъла


Recommended Posts

Здравейте, приятели.

Вече можете да чуете цялата едноименна песен от първия сингъл на Project Arcadia ето тук:

Project Arcadia На майспейс страницата ни можете да видите и обложката на сингъла, която е дело на Радослав Пенчев, работил и по последната обложка на Pantommind. Надяваме се да ви хареса, поне колкото на нас. :greenangel: Ще се радваме, ако напишете и впечатленията си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо почвам да се чудя къде отива форума.... на глупавите песни си казват мнението а когато има нещо хубаво се отговаря само на определени теми.... много жалко

 

 

 

Парчето е много готини. Аз лично съм голям почитател на power/progressive heavy metal-a и много ми допадна това , което чух. Искаше ми се да има поне още едно парче лепнато в спейса на бандата, да си направя някой изводи, но се надявам, че като сложат ще си така добър да го споделиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се. Радвам се, че ти харесва. Съвсем скоро ще има още много новини около групата. Нямам търпение да ги съобщя, но ще трябва да почакам още около две седмици. Във всеки случай, това парче е само предвестник, на онова, което се задава, така че маниакалните фенове едва ли ще са разочаровани. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, Теодор от кога свири с вас?! Ще го убия Дългия, нищо не ми е казал?! Да му предадеш много поздрави! :)

 

Евала за парчока, кефи ме! Пожелавам ви успех с бандата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ABV Pro" и PROJECT ARCADIA обявяват игра, в която феновете могат да спечелят диск с дебютния сингъл на бандата "Not My Destiny" преди официалната дата на излизането му. Първите 20 човека, отговорили правилно на въпроса: "Как се казва групата, на чието парче PROJECT ARCADIA са направили кавър?", ще получат в допълнение и безплатно копие от албума на групата, след като бъде издаден.

Изпращайте Вашите отговори на въпроса на: fenove@abvpro.com – в срок до 15 август 2008 г.

 

Имената на спечелилите ще бъдат публикувани на сайта ни, както и на MySpace страницата на PROJECT ARCADIA.

 

Ето и три жокера към въпроса:

 

1. Групата (чието име се търси) често е сравнявана с Queensryche, поради известни сходства в пеенето на Том Маликоут с това на Джоф Тейт (Queensryche);

 

2. Judas Priest имат песен със същото име;

 

3. Кавърът е на последната песен от първия албум на групата, чието име се търси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това "you are listening to bla bla" дразни адски много - голяма простотия е, вземете да го махнете. Че и няколко пъти сте го сложили... не знам според вас какво постигате с това, но ще ви кажа моето мнение - нищо добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.