Jump to content
Българският форум за музиканти

спретнахме един кавър с приятели...


Recommended Posts

Направихме го за кеф.

gateofheaven.hit.bg

 

Решихме да го пуснем тук за да видим какво ще кажете за него а и дали ще познаете на кого е оригинала.Това е - критикувайте на воля.

Редактирано от kosmalak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е , аз не съм слушал оригинала , ма ми харесва вашия запис , китарките са екстра според мене , пък и като стил ми допада , вокала също е фенски. Свиренето е екстра. Та това е от мен. Само такива качествени неща да се чуват в този раздела на форума :violin: :guitar: :violin: :guitar: :headbang:

 

само да добавя , че ако намерите някой да изсвири барабаните на живо ще заспи работата ... хайде Успех :headbang:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, благодаря.Това си е цял чувал с похвали.Не съм свикнал на такова нещо.Имаме 7 песенно демо от преди 2 години но за него чувахме само критика и то свирепа та дори се бяхме отказали да свирим.Това ни е първия опит да се завърнем след толкова време.Направихме го на майтап като подарък за рождения ми ден, който беше тия дни.Мисля, че никой от нас не очакваше да се получи добре, но сега живнахме и сигурно ще запишем поне онези песни които преди време не влязоха в демото.

А иначе оригинала е на QUEENSRYCHE - I will remember от албума Rage For Order 86 и е нежна лирична балада :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, благодаря.Това си е цял чувал с похвали.Не съм свикнал на такова нещо.Имаме 7 песенно демо от преди 2 години но за него чувахме само критика и то свирепа та дори се бяхме отказали да свирим.Това ни е първия опит да се завърнем след толкова време.Направихме го на майтап като подарък за рождения ми ден, който беше тия дни.Мисля, че никой от нас не очакваше да се получи добре, но сега живнахме и сигурно ще запишем поне онези песни които преди време не влязоха в демото.

А иначе оригинала е на QUEENSRYCHE - I will remember от албума Rage For Order 86 и е нежна лирична балада :-))

хехехее маняци , :headbang: , ми за критиката ,не знам , може да сте попаднали на някакви меценати , на мен ми харесва , аз не съм спец , просто ми харесва и мисля че е кадърно изсвирено :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е.Знам за барабаните, но сме оставили този вариант само за в случай, че нещата започнат да стават много сериозни най-вече поради факта, че това е свързано с доста допълнителни разходи.Иначе имаме жесток барабанист под ръка, с който дори имаме две песни записани заедно, така че това не е проблем.Засега обаче предпочитаме да се кефим и ако свирим пак ще е без болни амбиции да ставаме рок звезди и такива работи.

Уф, забравих най-важното.Бандата се казваше АРКАДИЯ в случай, че ви попаднат някакви записи от някъде.Сега най-вероятно ще сменим името, понеже ни носи не особено приятни спомени.Еи сегичка ще постна линк към едно от парчетата с живи барабани от преди около 3 години.В него пее Константин Кацаров от пловдивската банда Ренегат.Имаме и парчета с Павлин Манев, който после отиде в Мюзик Стейшън.Ми това е засега, че нещо почна да става много дълъг този постинг

gateofheaven

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е.Знам за барабаните, но сме оставили този вариант само за в случай, че нещата започнат да стават много сериозни най-вече поради факта, че това е свързано с доста допълнителни разходи.Иначе имаме жесток барабанист под ръка, с който дори имаме две песни записани заедно, така че това не е проблем.Засега обаче предпочитаме да се кефим и ако свирим пак ще е без болни амбиции да ставаме рок звезди и такива работи.

  Уф, забравих най-важното.Бандата се казваше АРКАДИЯ в случай, че ви попаднат някакви записи от някъде.Сега най-вероятно ще сменим името, понеже ни носи не особено приятни спомени.Еи сегичка ще постна линк към  едно от парчетата с живи барабани от преди около 3 години.В него пее Константин Кацаров от пловдивската банда Ренегат.Имаме и парчета с Павлин Манев, който после отиде в Мюзик Стейшън.Ми това е засега, че нещо почна да става много дълъг този постинг

gateofheaven

Браво, хубава композиция и китариста намила яко ... евала :guitar:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета :)

В първия момент като прочетох, че сте правили кавър тресня на I will remember и се настроих доста негативно, защото Queensryche са ми едни от много любимите групи... Обаче, като чух.... :D Явно сте се постарали... Похвално!

Пуснете ваши авторски парчета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В третия ми постинг най-отдолу има линк към едно авторско парче.В момента прикачам още едно към е-мейла на форума.Ще пиша когато съм готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ремиксирах едно от парчетата от първото ни демо.

 

gateofheaven.hit.bg

 

Ми това е.Чуйте и кажете ако имате желание.

Btw, Гед е името на магьосника от "Магьосника от Землемория" на Урсула ЛеГуин, ако някой се зачуди какво значи заглавието на песента.В тийнеджърските ми години това беше една от любимите ми книги.

Освен това се каня да ремиксирам цялото демо а имаме и нови песни но за тях май е рано да се говори още.

Не съм вярвал, че пак ще ме хване треската да свиря, ама това си е краста от която трудно може да се отърве човек.

Пипнах също и кавъра от линка най-горе.Мисля, че сега звучи по-добре.Айде стига толкова,че пак много се разприказвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink:

 

Кавъра на Queensryche е измислен страхотно, наистина приятна изненада!

От авторските успях да чуя Ged, особено ме накефи солото ;)

 

Rock on! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.