Jump to content
Българският форум за музиканти

Бива ли...


xstyle

Recommended Posts

^^ Thomann нямат проблеми с доставката, освен този, че срокът за доставяне по подразбиране е доста дълъг, и инструментите пристигат в митницата, а не на адреса за доставка, но ако им се каже, че искате доставката да е с експресна услуга, тогава поръчаното пристига на адреса за около седмица, но е малко по скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш късмет с бройката

 

Това е точно така и затова си е хубаво да се пробва, а и човек като малко повече време по самото усещане на китарата в ръцете може прецени горе-долу за какво иде реч, но това е друга тема.

 

Сега обаче, като се замисля, тези китари не е нужно дори да се пробват. Реално едва ли ще са по-лоши от Squier-четата за по 220-250 лв по магазините, които китари хората ползват с години като започват да се учат. А и една такава китара винаги може да бъде продадена, обявите от сорта на "Купувам китара, да е запазена и да е до 200 лв" са доста чести, затова дори и първият притежател да не е особено удовлетворен от покупката може лесно да "поправи" грешката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е нелош вариант, да. Интересно е все пак някой да купи и пробва някои модели на HB, за да разберем какво им е ОК и какво им куца. Аз не съм краен песимист относно качеството им, въпреки, че има вариант да е малко по-зле от популярните марки.

Ами, купи си ти една!:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които са отговорили! Между другото този модел който аз показах струва 269 евро по 2 прави 540 лв, а в Thomann струва 149 евро(вижте сами там където са цените отдолу ако не ми вярвате). Мисля че няма да е по-зле от един скуаяр :thumbs_up: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.