Jump to content
Българският форум за музиканти

Каде съм трагнал и аз?


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Така имам една идейка.... Много е зле. По принцип идеята представлява нещо от рода на готик или хеви метъл (не мога да определя точно, но повече ми бие на готик :godbless: ). Има си всичко освен бас китара и може би истинска дист китара... а да и не успях да намеря място за соло (ама и аз къфт сам дървен в солата все ми е тая, че ще му намеря). Чуйте моля и дайте някой помощни критики щот един мой друг проект го бяха за*бали без да кажат нищо (вярно, че китарата беше за огъня ама...).

Моля някой що годе добър китарист да прасне една истинска китарка на това (да предупредя, че нотите са по една, защото софтуера ми ги изкарва директно в пауъркорд). За бас може да се уредя сам (или дори да си го изсвиря на компа). За вокали ще мисля по-късно като видя дали въобще имам шанс.

Най-накрая ето за какво говоря (http://www.megaupload.com/?d=JAFI1V29)... А да ще ви трябва и Guitar Pro 5.

Редактирано от SundownWarrior Of Nightwis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли го на wave или Мр3 формат?Че това с паролите и чакането около 1 минута за фрий даунлоуд,а след това и гитар про отваряне ще накара много хора да не го чуят.Много често във форума използваме

 

http://www.putfile.com/

 

не че е най-добрата,но поне като се сложи линк не се налага да чакаме много време и да се занимаваме с глупости.

 

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще го извадя на MP3, но китарите ми са много зле (софтуера ми е такъв, а за истинска китара няма пари, а дори и да има ще трабва едно готово парче да го свиря в продължение на часове докато запиша всеки отделен акорд)

Ето ви го MP3-то, чух го току-що и установих, че не разбирам от китари (http://media.putfile.com/Project-71-77)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти градски! Според мен това парче е за раздел Авторска музика.

Има едно място, на което се чуват два инструмента свирещи на големи септими - това нарочно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи поне каде е? Време или нещо защото има да порверявам големи разлики между ноти. Ако можеш разпознай и интструментите, за да ме улесниш (не за да ми правиш работата)

Що се отнася до авторската музика мога да го постна там без китарите защото са ужасяващи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.