Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez350ex/dx


7thString

Recommended Posts

Китарката не е скъпа, но ми направи впечатление. Някой да има някакви мнения за нея? Някой свирил ли е с новия Edge III bridge на Ibanez?

 

П.П. Моля без изцепки от типа "Ibanez sux", "щом не е Edge Pro/Floyd Rose значи е боклук" и т.н. Само от хора, които имат обективно отношение по въпроса

 

П.П.2 А, да- и без другия вид изцепки- "По-кофти е от Jem". Все пак, замислете се, че една китара за 5000 кинта може би е мъничко по-добра от една китара за 1000 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да ти кажа хич може би няма да е лоша , а зимах Ибанез близо 6-7 години и беше супер яка мопдела беше РГ270 , със сигурност тази няма да е по лоша , но си мисля че ниската цена идва от мястото на производство , Корея преполагам. МОята я купих през 96-та нова за 550$ ма беше японска.А сега са доста по ефтини , но за тези пари това е китарата.Сега имам някакъв скапан Джаксън и не мога да го дишам ве4е. Мечтая си за един нов Фендер дори и мексикански да е , или Ибанец.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става дума за RG 350 DX li?

и това че е корейски хич да не те тревожи. моя ибанез е корейски - само че е без флойд. и е страхотна китара без забележки - като я хвана и се разтапям от кеф.

не знам обаче как стои въпроса с качеството на корейските ибанци с флойд. аз лично не бих рискувал. намери някоя японска на старо. има доста :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря за подкрепата :) И аз си мисля, че ще е супер инструментче, особено за тези пари

 

stratocaster, DX и ЕX са идентични, поне доколкото съм разглеждал спецификациите им, единствената разлика е, че едната е черна, а другата- бяла. Аз мислех да взема бялата, но няма да я докарват скоро така че съм се спрял на черната

 

RG350EXBK.jpgRG350DXWH.jpg

 

Една от най-красивите китари, които съм виждал!

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7thString, братле, това е моята мечта !!!!

DX модела ми е любим!!!Много ме кефи и си знам че е супер изродкси !!Ако си свирил дълго време съм сигурен че ще ти свърши много добра работа!! :):D;)

Надявам се и аз като понадобрея да си я купя, защото в момента си знам че повече от моя Squier не ми требе!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми кво да ви кажа! От около 2 месеца съм притежател на Ibanez от RG серията , японска и то от периода 92-96! Просто свириш на КИТАРА! Всичко е неповторимо: интонация, action, състейн... Онзи ден и скъсах 3та струна и ми се наложи да свиря на старата китара Peavey Predator Plus! Хора като хванах онзи фалшиф, неудобен гриф ми се доплака.

 

Купувай и не мисли! :virtuoz:

 

IBANEZ RULEZ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за подкрепата :cheers: И аз си мисля, че ще е супер инструментче, особено за тези пари

 

stratocaster, DX и ЕX са идентични, поне доколкото съм разглеждал спецификациите им, единствената разлика е, че едната е черна, а другата- бяла. Аз мислех да взема бялата, но няма да я докарват скоро така че съм се спрял на черната

 

RG350EXBK.jpgRG350DXWH.jpg

 

Една от най-красивите китари, които съм виждал!

Приятелю от скоро съм с това на подписа ми е вервай РОДИХ СЕ!!! айде с здраве! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е страхотна,няма к`во да те притеснява. аз свиря също с Ibanez,само че моя е S series.Купувай без да се замисляш и успех с нея :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аз свиря вече от около 8 месеца с RG 350 EX и съм супер доволен , китарата е велика . мина бая време от както си пуснал темата и да те питам , купи ли си китарата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да изкажа моето скромно мнение. Свирил съм на този модел и наистина за мен е много добър. Ще останеш много доволен според мен. А цената да не те притеснява, не е много висока за това което предлага но според мен абсолютно си заслужава. Аз имам от Rg серията и съм много доволен :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.