Jump to content
Българският форум за музиканти

Jukka Nevalainen


Recommended Posts

многу ама многу як, ебаси как ме кефи тоя пичос. с много желание свири, въпреки че стилът на групата никога не ми е допадал особено с оперно насочените си вокали. сега им гледам някакво участие и адски се кефя на ухилената му физиономия. утре ще кача едно две сола на Gmail-ския акаунт. вашето мнение ?

 

п.п. нека не разводняваме темата стова че примерно Дейв Уекъл бил по добър или техничен, разбирате нали ? :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че са чалга,чалга са,ама правят кинти.иначе тоя пич има много гейски вид което пречи да се накефиш на иначе нелошото му свирене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гейският му вид изобщо не ми пречи да му се кефя на свиренето, даже напротив. по принцип не харесвам като визия дългокоси,мазни,вилнеещи барабанисти. това за щастие няма никакво значение за "спортните" възможности на един музикант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jukka е пич .Не знам защо мислите ,че Nightwish са чалгата в метъла .Мен си ме кефят ,на хората които не им харесват ДГД-майтап бре ,всеки с мнението си ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе че найтуиш са мноу яки спор не би трябвало да има

че оня барабаниста свири супер добре също

обаче ръкомаха като регулировчик и тва малко ме дразни докато свири :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче ръкомаха като регулировчик и тва малко ме дразни докато свири :)

ей точно това ръкомахане му е като запазена марка и доста добре се вписва в иначе и без това креативното му свирене. абе не е кой знае колко бъкащ от техника обаче някак си му набива на очи стилът му. псецифичен е . поне аз така го виждам. като за скандинавец изобщо не свири като за техният си заклет стил .абе кефи , това е.

 

пък найтуиш последните дни ми станаха малко по симпатични, имат доста ама доста добри и заслужаващи се да се слушат парчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.