Jump to content
Българският форум за музиканти

Lonely Bird-rock


Recommended Posts

Ами една идея надявам се да ви хареса .Записана е в домашни условия ,вокала не е цял просто няма време ,но скоро надявам се ще го дойзпее.Очаквам вашите критики и препоръки.

http://media.putfile.com/lonely-bird

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой я е чул моля да каже нещо за смесването, че правя всичко на слух и ми се иска да чуя компетентно мнение.Надявам се да се отзове някои.Всички инструменти са смесени в Adobe audition 2 .Доколко е смесено добре вие преценете и дайте съвети, ако имате желание и време естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: Много добро ! Браво . По смесването ми се струва , че има още какво да се прави , но важна е идеята , останалото се прави . :-)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
:) Много добро ! Браво . По смесването ми се струва , че има още какво да се прави , но важна е идеята , останалото се прави . :-)

Благодаря ти.Ами има ,ама като не знам какво точно да пипна. Идеята може и да я трансформираме в акустичен вариант с пиано и цигулка ,може да зазвучи по добре. :music336::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тук си мислех, че съм писал нещо.... май не съм... както й да е. Песничката е много арна :( Според мен малко ритъм китарката ако я дръпнрш напред и изравниш силата на звучене на касата с тази на соло барабанчето нещата ще добият друг вид, инъче всичко е хеви метъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Аз тук си мислех, че съм писал нещо.... май не съм... както й да е. Песничката е много арна :thumbs_up: Според мен малко ритъм китарката ако я дръпнрш напред и изравниш силата на звучене на касата с тази на соло барабанчето нещата ще добият друг вид, инъче всичко е хеви метъл :thumbs_up:

 

Мда прав си за ритъм китарата трябва да е по напред. Ще си пойграя и ще я постна кат придобие по нормален вид, кат за пред хора :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.