Jump to content
Българският форум за музиканти

Кратко представяне


Recommended Posts

Ха де, не знам как да започна ...

 

Пол: :)

 

Не се занимавам професионално с музика и е ясно, че никога няма, вече си имам работа и много си я обичам. Като дете родителите ми ме спираха от всякакъв вид странични занимания, за да не си развалям "успеха", но музиката винаги ми е доставяла невероятно удоволствие. Сега имам времето и средствата и на стари години (25) започнах да се уча да свиря на класическа китара. Нямам идея дали имам талант, но се надявам с постоянство да я докарам дотам някой ден да свиря изкусно класики, романси и балади.

 

Слушам много неща, основно ретро и стар рок, по малко блус, метал, гръндж, а докато работя по-неангажиращи неща - lounge, smooth jazz, chillout. :hysterical:

 

Проекти реализирани: много, но никой от тях музикален. :hysterical:

 

Странични интереси: уеб разработка (всъщност работата ми), акваристика, психология.

 

Това е.

 

Dream on! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми този чудесен ентусиазъм! :):);)

 

Никога не е късно да започнеш да се занимаваш, с това, което винаги си искала =)! Особено когато си толкова широко скроена, съдейки по интересите и музикалния вкус.

 

Освен това: здравей =)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Талантът е силно надценен, в края на краищата всичко опира до връзката чувство-пръсти и всичките попътни спирки.. Насочила си се към прекрасен инструмент и освен да ти пожелая да не се отказваш, друго не виждам. Успех! :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме заинтересува с уеб разработките. С какво точно се занимаваш? Дай да видим някои твои проекти ?

Може и на Л.С. :P

 

Добре дошла и успех с музицирането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Това с класическата китара е супер.

И аз до скоро свирих класика...добра основа за да мога сега да си правя песните!

 

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.