Jump to content
Българският форум за музиканти

Чуйте човека


Recommended Posts

Макар че не съм фен на DEF LEPPARD винаги съм се възхищавал на барабаниста ,който свири с една ръка .За тези които не са запознати ,той я загубва след тежка катастрофа по време на турне .След това групата спира всякаква концертна дейност и го изчакват да се възтанови и да се научи да свири с една ръка .Човек като има желание успява,евала на момчето http://mp3.bol.bg/list/index.php?dir=_D/De...%20Rock%20Songs

Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Браво, Дмитре, намираш квото трябва.

Бирите за теб ме разоряват... :)

П.п. Лепард са една от най-любимите ми банди от NWOBHM.

ДА ЖИВЕЙ! :)

Той, Рик Алън, си свири много прилично преди 1984 и въобще On through the night и High&Dry, да не говорим за Pyromania, са си класика.

Ма май човекът се леко алкохолизира след случката с ръката, че и даже успя да пребие гаджето си...

Ще заключа, че чест им прави на Лепард в зенита на кариерата си / Pyromania се продава само в Щатите в повече от 6 000 000 копия/ да спрат, да го изчакат до 1987 / Пироманията е от 1983/... Въобще, хора са, в тоя вълчи бизнес няма милост.

Виват!

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рик Алън винаги ме е кефел, защото си има стил и свиренето му е особняшко - нахъсено с ефектни изпълнения в дребните детайли, т.е. свирене за разбирачи. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, поне половината неща, които са в страницата, постната тук, са свирени преди 1984, т.е, с две ръце; но аз съм впечатлен и от "едноръките" му неща /прощанайте за буквализма.../

 

Айде да идват тук, ще ида да ги гледам!

 

TOO LATE FOR LOVE!

NOT SO... :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наистина никак не си падам по този поп-рок на 80-те, въпреки че са ми симпатични Деф. А барабанистът наистина си свиреше доста добре и преди това, което ме успокои, защото се притеснявах, че му се обръща внимание само заради липсата на крайник. Слава Богу, много добре си свиреше и преди момчето.

А иначе наистина е интересен в пинизите, дет се вика на ударен инструмент :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.