Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, казвам се Николай, на 22 год. съм, от Добрич.

Свиря на бас китара от малко повече от 4 години, като настоящия ми бас е Yamaha BB 615. В момента свиря в група от Добрич Eternal Scene(ми да, никой не ни знае, но няма и как да е), като отскоро сме се ориентирали да правим авторски неща в стил прогресив метъл и ми се ще нещата да потръгнат по-добре, но трябва много работа естествено. Предстои ми завършване в най-скоро време в ИУ-Варна, където уча маркетинг.

Основно влияние върху моя стил на свирене имам от John Myung, като в началото когато започвах да свиря Steve Harris беше мой любимец, но с течение на времето нещата се промениха. Иначе любими мои басисти освен john Myung и Steve Harris са John Patitucci, Jaco Pastorius, Victor Wooten, Dave Larue. В момента слушам доста разнообразна музика -прогресив метъл, фюжън, джаз, класика, естествено и други стилове. Някои от групите, които харесвам са Dream Theater, Riverside, Redemption, Mindflowers, Symphony X, Fates Warning, Planet X, Rush, Pink Floyd, Megadeth, Iron Maiden, Chick Corea Electric Band, Herbie Hancock и много други.

Ми това е, ако някой го интересува нещо, което съм пропуснал да кажа за себе си, може да попита.

Благодаря на създателите на този сайт и форум, че ни дават такава прекрасна възможност да се развиваме в музикално отношение!

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прогресив метъл, фюжън, джаз, класика, естествено и други стилове. Някои от групите, които харесвам са Dream Theater, Riverside, Redemption, Mindflowers, Symphony X, Fates Warning, Planet X, Rush, Pink Floyd, Megadeth, Iron Maiden, Chick Corea Electric Band, Herbie Hancock и много други.

 

 

^^ Чудесен музикален вкус, отворено сърце към различни стилове (класика, джаз :greenangel: какво точно имаш в предвид?)

^^ От общия ти проект Eternal Scene ми се хареса особено leave my soul alone ;) & confusion demo

освен това кавърът, който чух на Тиътър, също ми харесва =)

 

Здрасти и добре дошъл B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От класическите композитори особено харесвам Шопен, Бах, Рахманинов, Моцарт, а от джаза - Sony Rolins, Charlie Parker, Jaco Pastorius, Herbie Hancock, Chick Corea, GRP All-Star Big Band...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От класическите композитори особено харесвам Шопен, Бах, Рахманинов, Моцарт, а от джаза - Sony Rolins, Charlie Parker, Jaco Pastorius, Herbie Hancock, Chick Corea, GRP All-Star Big Band...

 

 

И аз много обичам пианисти.. особено по-лирични (освен Бах)! Наистина чудесен избор! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравеите вижте докато си рових в нета миналата вечер какво намерих =)... за жалост не си спомням от каде, но го копирах и си го сеивах на компа като WordPad file. за да ви го пратя още същата вечер но отидох да гледам филм и заспах... и както и да е ето го вище го мисля ,че ще ви зарадва аз бях много изменадана и то прятно =)

 

 

 

"След конкурса на Д2 за училищна група, изненадващо Световна музикална медия покани за участие единствената рап формация New voice. Хип - хоп изпълнителите изпратили запис от концерта си във Враца, където заедно с Gravity Co и Д2 изпяха няколко свои парчета според регламента. New Voice всъщност бе изненадата в конкурса, тъй като се знаеше, че участниците ще бъдат рок и метъл изпълнители. Те обаче достигнаха до 4-та позиция в крайното класиране.

Според достоверен източник е имало разговор между рапърите и представител на музикалната телевизия, но все още не е ясно кога ще пътуват към острова малолетните бг звезди."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.