Jump to content
Българският форум за музиканти

Моето първо авторско парче


Recommended Posts

Здравейте , казвам се Стефан и се занимавам любителски със свирене на китара. Тук искам да ви представя моето първоавторско парче. Ако ви е харесало , коментирайте го! Ако някой има нужда от свестен студиен китарист за запис , моля да ми се обади. Имам си домашно звукозаписно студио. Моите координати са: stefanjackson@abv.bg . Пишете ми , не ме жалете :-) !

Моето първо авторско парче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ако си отворен към коментари ще си позволя един - два, ако не си - не ги взимаипредвид ;)

 

Някак си песничката ми звучи безлична, т.е. няма запомнящи се мотиви. Това е което не ми харесва.

 

 

Инъче звученето е готино, на мен много ми допада ритъм китарката :) (амп-а маршал ли е? ) Има много приятни преминавания от тоналност в тоналност. Може би соло китарата трябва да я дъпнеш малко напред и баса малко ми се губи, което предполагам е заради звученето на самия инструмент.

 

 

 

ПП Добре дошл във фовума :)

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата ми е "Jacson" , благодаря на KingdomX за мнението и препоръките , ще ги взема под внимание. Все пак това ми е първото парче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Малко бягаш от ритмиката,но иначе бих казал,че солираш майсторски!Темата е стандартен рок-слушали сме тази тема много пъти през годините,но мога да сметна,че просто си импровизираш в-у определена тема,което си е готино.Соловата бленда си звучи класически-кефи....ти си типичен класически рокаджия. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи ...има идея и настроение.

Пусни някой по-прилични хлопки ,барабаните стоят малко като ...siemens или nokia на събуждане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

...и се занимавам любителски със свирене на китара...Ако някой има нужда от свестен студиен китарист за запис , моля да ми се обади.

 

?????????????????????????????????????????

 

 

тИ ТОЯ СВЕСТНИЯ СТУДИЕН МУЗИКАНТ ПОЗНАВАШ ЛИ ГО или не дай си боже както си представям - това ше вземе да се окаже, че си ти... Трябва да ми кажеш тайната как се става така лесно прОфесионалист, ЧЕ И АЗ ИСКАМ........ :music336::thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up::):music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.