Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов раздел


Recommended Posts

Имам идея за нов раздел - да касае всички във форума - такъв, в който да се дискутират "заблуди" в един или друг вид; които да оправя общата култура на всички нас(по-скоро хора с по-добра да просветляват такива с по-бедна, или да помагат в мисловната дейност)....

Например за пренастройката в китарите(електрически, басове, акустични,и други струнни) - например хората се чудят дали новите струни развалят нещо по китарата, в случай че някой сложи 12-64(или 50-130) и се чуди дали това ще изкриви грифа; за това че скъпия усилвател е винаги по-добър(а не е, зависи от вкуса на човека) и че не може от евтин стар руски или БГ амп да се изстискат доста добри звуци... такива работи.

В действителност може би има малко такива теми, но е възможно и аз просто да не се сещам, защото съм непросветен :headbang: .

Кажете си мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не?

Не мислите ли че има неща в които много от нас са убедени, но в действитенот няма такова нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

AXE е прав.Наистина много ще се разводни форума с безброй много раздели.

Митове има в много направления така че могат да се дискутират в съответните раздели и да се четат от хората интересуващи се и четящи постовето в тези раздели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

След повторно размисляне и аз съм съгласен с това ви мнение.Пък и не са наистина толкова много "митовете", а и няма да са много интересни за всички. Плюс това има опасност историите да се разводнят още повече и ще станат още по- легенди...

Естествено имам предвид за истински митове.

За забудите - нещата за които се пита и пак и пак би било добре да има...но пък за това има теми с топлийки...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.