Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко добър искате да станете?


Recommended Posts

еми аз много често си го задавам тоя въпрос и ми хрумна да питам и другите дали са се замисляли по него

по-добре ли е да можеш да свириш повечко неща прилично

или

да си много добър в едно нещо като пренебрегнеш другите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе голямо момче си бе боб, стига пуска такива теми бе.....

ина 3 вида музиканти -

1. такива дето свирят за екф и не искат да са по добри

2. амбицирани - такива като мен които искат и могат по-добре ама ги мързи :)

3. такива които искат и могат или пък не им треябва да са по-добри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

като техника и скорост моя идеал е Майк Анджело, но като идеиност наи ми допадат Jari Mäenpää (Wintersun, ex-Ensiferum) и Алекси Лайхо

ако стана някои ден наполовина идеен колкото последните двама ще мога спокоино да умра :):)

 

EDIT: аа пропуснах да спомена и един китарист на когото адски много се възхищавам макар да не съм му кой знае какъв фен - Марти Фридман, свири много и разнообразни стилове ето това е китарист! :)

Редактирано от Alexi_Laiho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами възможно най-добър! :nono: Когато се упражнявам гледам да не наблягам само на определена техника, целя разнообразност в свирнята си... Бих желал да постигна бързината на гореспоменатия от колегата Alexi_Laiho - Michael Angelo Batio, и екзотичните хрумвания на г-н Вай :D (също и gear-a му :nono:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ами аз определено искам, действам и се надявам да премахна възможно най-много бариери по отношение на джаза, но също така се развивам с доста по-малко ентусиазъм и отделено време във фънк, кънтри,фюжън, рок, блус, поп.

това е май от мен

а пък колко добър ще стана - може би въпроса е "ще стана ли добър въобще" :nono:

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа пропуснах да спомена и един китарист на когото адски много се възхищавам макар да не съм му кой знае какъв фен - Марти Фридман, свири много и разнообразни стилове ето това е китарист! :D

Ей това е моя идол :nono:

бог е :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
а пък колко добър ще стана - може би въпроса е "ще стана ли добър въобще"  :nono:

И аз това се питам за себе си често. :nono:

Но истината е, че когато свириш с истинско желание, резултатите идват сами. Постоянството е важно, но истината е в главата, не в ръцете. Приемам тезата на Платон, че сме знаели всичко, но сме го забравили. Сега остава да припомним на ръцете си какво трябва да правят, за да се чувстваме поне в правилната посока.

 

Винаги може да се стане по-добър. И някои от нашите идоли и любимци го доказват.

 

Але-хоп! :D

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова че като кажат:

Лейдис енд джентълменс плийс уелкъм то джеййййййййййййй фоГЪ кокошките в радиус 5 км да снасят по яйце на секундата :nono: .. кокошкарска работа :nono::D

 

в интерес на истината мойто време май мина :Dно още не съм загубил интерес към някои неща.Ташака е че от толкова липса на свободно време и други задачи освен за чесане на крастата за друго неможе да става въпрос.

Та пожелавам си да се и я чеша всеки път по добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами толкова добър, че да мога да поддържам един добър стандарт на живот, едва тогава, може би, ще се отдам изцяло на музиката и ще помисля как да се перфекционирам в нея. Това ми се струва много дългосрочна цел и сигурно докато я постигна ще взема да поумнея и ще се откажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:virtuoz: Искам да съм толкова добър,че хората да казват че искат да станат добри като мен ;) да вдъхновявам хората да свирят!да карам цялата нация да се разчувства или да се радва с музиката ми(зависи какво свиря) :metalist:

 

 

 

P.S. тук е момента да кажа "МЕЧТИ МЕЧТИ.....................АРИАНА ЗА ВСЕКИ" :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.