Jump to content
Българският форум за музиканти

Пътя към усеха....


Crimson

Recommended Posts

Странни разсъждения. Все пак това беше метъл концерт, а нема к'во да си говорим че нещата които се говорят за метълите са верни за поне 60-70% от тях.

Да не мислиш че в чужбина публиката е била по-различна?

ДА не искаш да кажеш че в "чужбината" хората отиват с костюми и сядат примерно по столчетата и пейките?

ми НЕ. И публиката зависи от музиката. На последния концерт на Георги Христов, нямаше такива нали?

 

А относно Даймбег, изобщо не съм чул такова нещо. Т.е. най-вероятно и една част от другите не са го чули. И са викали Ози Ози, не за да направят мизерията, а просто защото не са го чували. Все пак Зак има онзи размекнат американски акцент.... :)

аве човече изобщо не си разбрал за какво говорим/пишем/ двамата с Алекси......значи дразни ме факта че на концертите има пияни кат гъзове ,което ми се струва малко странно ...след като си отишъл да гледаш любимата си група...кво ша ми говориш за метъли и незнам си кво та и за Г.Христов.....факт е че има такива които отиват да се нашльокат на концерт и тва ме дразни :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Странни разсъждения. Все пак това беше метъл концерт, а нема к'во да си говорим че нещата които се говорят за метълите са верни за поне 60-70% от тях.

Да не мислиш че в чужбина публиката е била по-различна?

ДА не искаш да кажеш че в "чужбината" хората отиват с костюми и сядат примерно по столчетата и пейките?

ми НЕ. И публиката зависи от музиката. На последния концерт на Георги Христов, нямаше такива нали?

 

А относно Даймбег, изобщо не съм чул такова нещо. Т.е. най-вероятно и една част от другите не са го чули. И са викали Ози Ози, не за да направят мизерията, а просто защото не са го чували. Все пак Зак има онзи размекнат американски акцент.... :)

аве човече изобщо не си разбрал за какво говорим/пишем/ двамата с Алекси......значи дразни ме факта че на концертите има пияни кат гъзове ,което ми се струва малко странно ...след като си отишъл да гледаш любимата си група...кво ша ми говориш за метъли и незнам си кво та и за Г.Христов.....факт е че има такива които отиват да се нашльокат на концерт и тва ме дразни :cheers:

само да добавя към поста на spotlight_kid че в Япония примерно не е така, поне доколкото съм чел интервюта от музиканти, там както беше казал Александър от бодом половината публика се състои от костюмарчета които идват направо от работа а другата половина от метъли в пълно снаражение. и все пак се самнявам че в повечето цивилизовани страни хората ходят по концерти само и единствено за да се напият и да правят пого както е в България, тези които ходят за да видят и чуят бандата която свири са не повече от 5-10 процента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странни разсъждения. Все пак това беше метъл концерт, а нема к'во да си говорим че нещата които се говорят за метълите са верни за поне 60-70% от тях.

Да не мислиш че в чужбина публиката е била по-различна?

ДА не искаш да кажеш че в "чужбината" хората отиват с костюми и сядат примерно по столчетата и пейките?

ми НЕ. И публиката зависи от музиката. На последния концерт на Георги Христов, нямаше такива нали?

 

А относно Даймбег, изобщо не съм чул такова нещо. Т.е. най-вероятно и една част от другите не са го чули. И са викали Ози Ози, не за да направят мизерията, а просто защото не са го чували. Все пак Зак има онзи размекнат американски акцент.... :bravo:

аве човече изобщо не си разбрал за какво говорим/пишем/ двамата с Алекси......значи дразни ме факта че на концертите има пияни кат гъзове ,което ми се струва малко странно ...след като си отишъл да гледаш любимата си група...кво ша ми говориш за метъли и незнам си кво та и за Г.Христов.....факт е че има такива които отиват да се нашльокат на концерт и тва ме дразни :dance:

само да добавя към поста на spotlight_kid че в Япония примерно не е така, поне доколкото съм чел интервюта от музиканти, там както беше казал Александър от бодом половината публика се състои от костюмарчета които идват направо от работа а другата половина от метъли в пълно снаражение. и все пак се самнявам че в повечето цивилизовани страни хората ходят по концерти само и единствено за да се напият и да правят пого както е в България, тези които ходят за да видят и чуят бандата която свири са не повече от 5-10 процента

Според мен навсякъде ги има такива хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя към успеха е...

...стръмна и тясна пътечка в апалачите с осем букви.

...известна само на местното население... :(

 

Та тази работа става бавно, трудно с известна доза тъпота (по-скоро от типа "перде") и упоритост...

Важно е също така и някой от родителите/лелите/чичовците ти да е видна фигура в соц-естрадата, защото там е една гилдия...си ебало мамата. Като в любимата ми консерватория, дето естрадния отдел е мухлясал в '72 г. щото никой няма да си остави да му изстине стола заради някой по-млад, по кадърен и по-актуален. Не че няма изключения - има разбира се, но са малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че не може да си продадете музиката не е никаква причина да обвинявате публиката, която така или иначе е залята и продължава да се залива с музикални помии, които от своя страна не са дело на "тъпата" публика, а на тъпите "музкани"!!!!!!!!!

 

И преди да критикувата се замислете защо няма публика на смешните концерти на мноооооооого много групи, които свирят или "свирят" ;) от години!!!!!

 

Така че ако ТИ музикантино форумски се разпозна в този мой пост и на концертите на групата ти от 2 години идват само приятели се замисли дали не е по-добре да се захванеш с нещо по-ползотворно!

 

Приликата с действителни лица и събития е повече от очевидна!!!

:(:(:(:(:(:(:( Някои от нас изобщо не се опитват да продават музиката си....и свирим за кеф.....то в България май всички свирят за кеф де..... :(:(:) ....а относно публиката...спете спокойно и по-зле ще става :)

Е това че искате да изкарвате пари от концерти какво е?! Не е ли вид продаване на музика?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.