Jump to content
Българският форум за музиканти

Хайде и аз да се представя :)


Recommended Posts

Здрасти на всички!

Отскоро съм тук, но много ми харесва и ще посещавам форума много често! Не се занимавам професионално с музика, но тя е един от най-важните фактори в моят живот! :(

Малко минавам за ветеран - 33г. но съм си луда глава, а приятелите ми казват, че съм пънк по душа... :D Иначе слушам много и различни стилове Рок и Метъл (примерно Soundgarden, Rage Against The Machine, Faith no More, Sepultura, Pink Floyd, Limp Bizkit, Metallica, Joe Satriani... и к'во ли още не), слушам и доста Джаз. И неща от рода на Propellerheads и Chemical Brothers... Навремето имахме банда с едни пичове, казваше се D'egrade и забивахме много здрави неща - "Orion", "Harvester of Sorrow", "The Small Hours" на Metallica, "Woodpacker From Mars" на Faith no More, "Breathe" на The Prodigy :wow: , някакви парчета на Pantera... Ееех, славни години бяха! :no: Някъде 1995-1998 нещо такова...

Свиря на Бас. Наскоро си купих нов - STAGG. Ефтина пръчка, но много я обичам :inlove: ... май повече от жена си...Хе-хе! :no: Абе поне толкова! ;)

Работя в една компютърна фирма като service menager.

Интересувам се и от футбол и заедно с моята прекрасна съпруга сме направили един фен-сайт на българския национален отбор по футбол. Ако на някой му е интересно, ето линк към този сайт:

 

www.bulgarian-team.com

 

Е, общо взето това съм аз, ще ми е приятно да общувам с Вас! :(:no::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много-много не съм фен на клубните ни отбори. Но съм чорбарче иначе... :cheers: Обаче ходя на мачове само на националния и когато играем в Евротурнирите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички!

Отскоро съм тук, но много ми харесва и ще посещавам форума много често! Не се занимавам професионално с музика, но тя е един от най-важните фактори в моят живот! :blink:

Малко минавам за ветеран - 33г. но съм си луда глава, а приятелите ми казват, че съм пънк по душа... :D Иначе слушам много и различни стилове Рок и Метъл (примерно Soundgarden, Rage Against The Machine, Faith no More, Sepultura, Pink Floyd, Limp Bizkit, Metallica, Joe Satriani... и к'во ли още не), слушам и доста Джаз. И неща от рода на Propellerheads и Chemical Brothers... Навремето имахме банда с едни пичове, казваше се D'egrade и забивахме много здрави неща - "Orion", "Harvester of Sorrow", "The Small Hours" на Metallica, "Woodpacker From Mars" на Faith no More, "Breathe" на The Prodigy :wow: , някакви парчета на Pantera... Ееех, славни години бяха! :( Някъде 1995-1998 нещо такова...

Свиря на Бас. Наскоро си купих нов - STAGG. Ефтина пръчка, но много я обичам :inlove: ... май повече от жена си...Хе-хе! :) Абе поне толкова! ;)

Работя в една компютърна фирма като service menager.

Интересувам се и от футбол и заедно с моята прекрасна съпруга сме направили един фен-сайт на българския национален отбор по футбол. Ако на някой му е интересно, ето линк към този сайт:

 

www.bulgarian-team.com

 

Е, общо взето това съм аз, ще ми е приятно да общувам с Вас! :D:D:D

Здрасти и от мен! Добре зву4и ,...като разказва6 за себе си :D:D

Имам впредвид,изглежда6 ми много свестен 4овек :D Вси4ко най-добро от мен,и... пове4 оби4ай жената :D:D:P

Аз се занимавам с музика(с това си изкарвам прехраната)В момента не сам в България,... но 6те се радвам да се запознаем.И по-важното...от Каварна съм,... и както сигурно знае6 там е купона... Така 4е може да се скиваме догодина лятото на някой концерт...

4ао,...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да Ви благодаря за добрите думи! Мисля, че най-сетне намерих своят форум! Тук се чуствам прекрасно, повятвайте ми, всеки ден влизам по 15 пъти...! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.