Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp Ex-series.... Vs Jackson Js30rr Rhoads™


nik4o_3vium

Recommended Posts

ESP ex-series.... VS Jackson JS30RR Rhoads™ пчове помагайте в момента се колебая коя от двете китари да си купя....наистина искам да избера ппо-доброто....така 4е се надявам да ми помогнете в избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм Jackson JS V и го смених с EX 50 и съм повече от доволен с ESP!Удобен гриф добър звук за ценовия си клас е чудесна imo! :girl_cray2:

Редактирано от Deeds of Flesh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм Jackson JS V и го смених с EX 50 и съм повече от доволен с ESP! :girl_cray2:

 

аз също се насочвам към ех-са...откъде си го купил и за колко горе-долу...от БГ само от динакорд ли може да си намеря...а и да те питам...с кое повее4е ти хареса ЕХ-са...имам предвид като звух...гриф ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^грифа е много удобен и бърз а звука(поне според мен) е много по-добър от Jackson JS.До колкото знам само Динакорд са официялен вносител на ESP за България също и визиартс ги продават ама с много голяма надценка! :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Добре ами ESP EX-50 колко пари ще струва защото гледах в visiart и там е 700 а аз нямам толкова пари. Смисал колко струва в другия магазин който дадохте ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ами ESP EX-50 колко пари ще струва защото гледах в visiart и там е 700 а аз нямам толкова пари. Смисал колко струва в другия магазин който дадохте ...

 

нормално като за Visiarts то там незнам дали има нещо на нормална цена....иначе в Динакорд 520лв. струва същатата китара! -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно си прав но , китарата си зависи от човека.на някои хора не сам и удобни. но наистина признавам си влюбен сам в ESP китарите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.