Jump to content
Българският форум за музиканти

От колко време свирите?


Recommended Posts

бояне спокойно никой не ти се е карал :godbless: гледала съм те как свириш, харесва ми стилът ти :) като дойдеш в каварна отново непременно ми пиши да посвирим двамата :) току виж съм научила нещо въпреки че не ми се отдава много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

бояне спокойно никой не ти се е карал :rolleyes: гледала съм те как свириш, харесва ми стилът ти :blink: като дойдеш в каварна отново непременно ми пиши да посвирим двамата :) току виж съм научила нещо въпреки че не ми се отдава много

Еййй тоя заби мацката бе еййй

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък свиря от точно 7 години и 15 дена с група Каскадьори иначе преди да започнем имам 2 седмици свирене на първият ми такт,който още използвам

още инфо:

Когато започнах да свиря бях на 9 без 2 месеца ,а сега сам на почти 16.

интересно ми е ,че част от барабанистите,които често пишат в този форум всъщност нямат чак толкова голям опит,а още по-интересно ми е че аз имам по-голям опит от тях

Спокойно бе моето момче,това,че някои бащи натоварват децата си с тяхните неусъществени мечти не води до нищо добро.Това,че някой е свирил 7 или 70 години нищо не значи.Значими са други неща,които явно са ти неизвастни.И по спокоино я карай,айде със здраве :blink:

ЕЕЕЕЕ ебати комплексарското изказване :rolleyes: айде няма нужда бе Ветровити

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бозо,признавам си,че по начина по който се беше исказал ме заблуди и подразни.Извини ме за тона :godbless: ,и извинявай ако съм те обидил :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ветре благодаря че си така добър да се поправиш и извинявайте че се изказах така

интересно ми е ,че част от барабанистите,които често пишат в този форум всъщност нямат чак толкова голям опит,а още по-интересно ми е че аз имам по-голям опит от тях

под опит имах в предвид че не свирят чак от толкова много време.Просто тогава бях приятно изненадан от това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми те книжните плъхове винаги най-много знаят ;):(

не че имам някого конкретно в пред вид...

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С наще глупави офтопични спорове затрихме хубавата тема аре аз ще подкарам с нещо интересно:

най-добрият барабанист измежду басистите Victor Wooten е запо4нал да свири на три години,а на 5 вече е свирил по концерти с wooten family и затва са си е е>ал мамата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в яслите вече свирех на ударни-в смисъл който не беше съгласен с мене го удрях :godbless: и сега продължавам с тая практика :evil: иначе със сигурност е хубаво да започнеш преди 16(то май ти си на толкова)щото след това по-трудно се изграждат двигателни рефлекси.затуй колкото по-рано толкова по-добре.обаче чак на 3 години :think: .напомня ми на шашавите китайци дето бебета дето не могат да ходят тренират у-шу :wall: .9-10 е добра възраст според мене,затва музикалните училища са супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз започнах на 9 без два месеца и си мисля че още по-рано ще е по-добре но аз съм направо супер в сравнение с други дръмери

проблем аз съм напълно самоук иначе вече мошеше да свиря много по-ритмично и много по-точно шото съм леко скаран с метронома,което оги ми натяква всеки път в студиото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

еми от скоро трагнах на уроци по китара ина4е свира много добре на тарамбука от две три седмици но не ми се занимажа с барабани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.