Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom 707-2


Recommended Posts

какво можете да ми кажете за този ефект заслужавали си парите к'во му е хубаваото и въобще да си го купяли :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Много пъти сме го коментирали. Приятни бленди за домашно свирене, може и в клубче...непретенциозно обаче. За запис в студио няма начин. Иначе второто издание е по-удобно от предшественика си. най-малкото с по-големите педалчета. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае аз съм доволен от него

през кубе звучи доста зловещо стига да знаеш как да си го настроиш и не съм съгласен че не става за запис :godbless:

единствения недостатък е че овердрайва му не е като на 505 ама с един дист мое си настроиш почти сущий ефект даже по як

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доста време свирих с такова нвщо и мога да ти кажа че ако не минава през кубе става само за кръчмите и както казва Steve_Vai за домашно свирене, но за тея пари мисля че по добро трудно да се намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае аз съм доволен от него

през кубе звучи доста зловещо стига да знаеш как да си го настроиш и не съм съгласен че не става за запис :headbang:

единствения недостатък е че овердрайва му не е като на 505 ама с един дист мое си настроиш почти сущий ефект даже по як

Само ще добавя, че един приятел, който има 707 като отиде да записва парче в демо-студио, собственикът видя процесорчето и каза: "Ооо, махай ги тия профанщини!". Ефектът наистина не е лош за парите си. Но толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Твърди НИЕ!

По- добре V-Amp 2 :headbang:

Все пак е 24 битов звук...

Знам, знам, че са 0-ли и 1-ци, но все пак като ще купуваш процесор поне гледай да има звук с повече битове.

Zoom 707 II е с 16 битов звук... като ги сравних с V Amp-2-ката, разликата си беше осезателна.

Редактирано от ALBIREO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърди НИЕ!

По- добре V-Amp 2 :)

Все пак е 24 битов звук...

Знам, знам, че са 0-ли и 1-ци, но все пак като ще купуваш процесор поне гледай да има звук с повече битове.

Zoom 707 II е с 16 битов звук... като ги сравних с V Amp-2-ката, разликата си беше осезателна.

напълно съгласен!!! аз 2-3 години се мъчих с зуума, като взех вампа и се шашнах направо :lol: зуума е страхотен ако искаш да свириш някакви леки неща за които не ти трябва здрав дист, можеш да си наглаиш много яки чисти бленди(в това отношение маи зуума бие вампа) но ако искаш яки дистове по добре вамп :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърди НИЕ!

По- добре V-Amp 2 :lol:

Все пак е 24 битов звук...

Знам, знам, че са 0-ли и 1-ци, но все пак като ще купуваш процесор поне гледай да има звук с повече битове.

Zoom 707 II е с 16 битов звук... като ги сравних с V Amp-2-ката, разликата си беше осезателна.

напълно съгласен!!! аз 2-3 години се мъчих с зуума, като взех вампа и се шашнах направо :lol: зуума е страхотен ако искаш да свириш някакви леки неща за които не ти трябва здрав дист, можеш да си наглаиш много яки чисти бленди(в това отношение маи зуума бие вампа) но ако искаш яки дистове по добре вамп ;)

пак хубаво че беше батко ти Чочо че да те вкара в играта :):(;);):D

алекси не вярваше, ама като зе вампа полудя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен пък си ме кефи зум-а...и най-вече че си има дръм машинка с десетина ритвми и възможност за смяна и забързване/забавяне.

 

Много помага и кефи при свирене повече отколкото прост метроном да речем...

 

Това му е голям плюс ако става дума за упражнения (то аз друго не свиря де :lol:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това му е голям плюс ако става дума за упражнения  (то аз друго не свиря де :))

спокойно, отй за друго и не става :lol:

Е малко е глупаво да коментирате толкова рязко, макар че не е върха на качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми по добре така, отколкото да си даде парите момчето, да му се радва 3-4 дена като циганч1е на кисело мляко и после да разбере че за тия пари е могъл да вземе нещо което поне не е боклук :)

в тоя Зуум няма една хубава бленда или симулация, не знам кой болен мозък ги е измислял

ефектите са под всякаква критика

уауа-то взучи като изнасилено

след време входовете се преебават

спикър симулациите са отврат

това че има вграден метроном хич не го топли него :lol:

не си заслужава нито стотинка за това нещо, по принцип от доста време не съм привърженик на процесорите но ако ще взимаш нека да е поне Вамп2 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Значи както и да я чоплим таз тема все извода ще е един Зуум или Вамп сичко що е "цифра" (10001100010) :lol: не си струва парите. Аз имам Вамп 2! Става за репетицийки, джемчета,амп и каб симулацийте са много качествени макар и да нямат нищо общо с оригиналите който имитират. Но дойде ли време за записи АНАЛОГ-а спясява положението. Тъй че според мен почни да инвестираш в ДИ бокс, качествена саунд карта и аналогови ефекти (каквито не малко хора от форума продават)! Пести и инвестирай :)

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи както и да я чоплим таз тема все извода ще е един Зуум или Вамп сичко що е "цифра" (10001100010) :) не си струва парите. Аз имам Вамп 2! Става за репетицийки, джемчета,амп и каб симулацийте са много качествени макар и да нямат нищо общо с оригиналите който имитират. Но дойде ли време за записи АНАЛОГ-а спясява положението. Тъй че според мен почни да инвестираш в ДИ бокс, качествена саунд карта и аналогови ефекти (каквито не малко хора от форума продават)! Пести и инвестирай :lol:

Без яка звукова карта нищо не става :lol: Питай Гореро :):(;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.