Jump to content
Българският форум за музиканти

новите попълнения


Recommended Posts

аз-ударни(вечев сигурно знаете) :punk_guitar:

брат ми No1-бас китара(от 1 месец) :(

брат ми No2-електро акустична китара(от 3-4 месеца) :)

П.С No1 и No2 защото имам двама братя! :band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

1)nickname:alexanderone

2)Възраст:13 зими :bravo:

3)Образование:средно

4)Вашият инструмент/и:ударни

5)Предпочитан музикален стил:jazz,blus...абе ретро стиловете!

6)Вашият вдъхновител:на баща ми колега(барабанист) :P

7)Досегашни (не)реализирани проекти:ми нямам никакви проекти (не)реализирани

8)Странични интереси:танци,колело,китара,билярд,боулинг и т.н.

9)В кратце(или с две думи за вас самите):ами обичам да излизам с приятели,да карам колело с приятели,да свиря вечер с братята ми вкъщи Let it be.mp3 :hysterical: .Много обичам да слушам музика,любимите ми песни са:let it be;блажени години на Георги Минчев;eric clapton-change the world и много други.Обичам да ходя на риба и може би това е всичко което се сещам сега за мене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Алекс,аз свиря на клавир.Отделно се занимавам със танците.Радвам се ,че попаднах на такъв човек като тебе.Имаш ли скайп?Ако имаш свържи се със мен.Дано да е по-скоро.Но за предпочитане да е след четвъртък.Аз ще ти оставя моя скайп.Ако искаш ми звъни.Скайпа ми е detelina.kyncheva.Ще ми трябва партньор за едно представление в дискотека Флирт след 2 седмици.Подробности на скайпа.Ако си от София-става страшно.Ако можеш да дойдеш в Бургас още по-добре.Много е важно,защото става дума за един конкурс който провеждам.Знам че, не се познаваме,но ще се радвам да се запознаем и да работим заедно като екип.От 2 месеца провеждам проби със танците самба ,ча-ча и румба за мой партньор и не се получава нищо.Просто толкова слаби момчета не съм виждала.Имам една идея,която искам да реализирам,но без подходящия партньор, не става нищо. Това с което се занимавам е много сериозно и много отговорно.Много ще се радвам,да се свържеш с мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.