Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся информация за Кетрон Xd 9


Recommended Posts

От много време търся информация за Кетрон,но не мога да намеря,някой може ли да ми помогне,блогодаря предварително,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време търся информация за Кетрон,но не мога да намеря,някой може ли да ми помогне,блогодаря предварително,

мерси колега,но аз тарся ритмика и бленди,май не бях го написал правилно,все пак мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ако беше написал и какви ритми ти трябват . Ketron 1 Ketron2 Ketron3 Ketron4

мерси Roi,по принцип търся ритмика и бленди за кетрона,за да видя и друга информация,ако ти слу4айно имаш информация,помогни ми.работя в кра4ма,така 4е ми трябват кра4марски стилове

Редактирано от радо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъм с КЕТРОН нямам информация на времето свирех с Солтон 60 и от там помня тия сайтове.

Можеш да исползваш ритми от корг и роланд като ги конвертираш с стайл ворк конвертора за тия марки по лесно се намира информация.Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъм с КЕТРОН нямам информация на времето свирех с Солтон 60 и от там помня тия сайтове.

Можеш да исползваш ритми от корг и роланд като ги конвертираш с стайл ворк конвертора за тия марки по лесно се намира информация.Успех :)

Мерси Roi,изтеглих си програмата,ако има6 хубави стилове,аре да ми прати6 на имейла ми,6те ти бъда много благодарен,за да го конвертирам.имейла ми е radomir_80@abv.bg.мерси предварително,много ми помогна и с интернет адресите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.