Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте на всички музиканти


gili79

Recommended Posts

:) :) Аз съм най-новия музикант в този форум.Свиря на клавир,пея даже и композирам музика.Имам 80 песни в различни стилове,и отделно 15 за деца.Аз не съм известно музикантче,но през 2003 година се явявах на конкурс Планета търси супер звезда.Сега се позагубих малко.Но сега имам един проблем.Имам синтезатор YAMAHA PSR 275/273.За този клавир има едно устройство което се казва UX16 USB /MIDI .Искам да ми помогнете къде мога да го намеря,защото искам да запиша една моя песен на диск,и да мога да я направя на линк.Аз съм от Бургас и обиколих все възможни магазини дето имат музикални инструменти,компютърни неща и всички такива работи но никъде го няма.Моля помогнете ми :) Освен това,аз съм и танцьорче по спортни танци,но от 3 години спрях да танцувам.Ще съм много благодарна на всеки който ми помогне за устройството ;) Предварително ви Благодаря :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз пея всичко.Поп фолк,естрада и горе долу гръцко.Но повече естрада ми се отдава.Аз съм от Бургас.Понякога пея по купони.Преди работех по бургаските заведения със поп-фолк.Сега съм самичка и свиря по купони. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла! :thumbup:

 

Съветвам те да разгледаш по-внимателно форума и да пишеш в отделните под-форуми за конкретните неща, които те интересуват, като например: Борса и Самопредставяне.

 

Пожелавам ти приятено сърфиране из форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла! :(

 

Съветвам те да разгледаш по-внимателно форума и да пишеш в отделните под-форуми за конкретните неща, които те интересуват, като например: Борса и Самопредставяне.

 

Пожелавам ти приятено сърфиране из форума!

 

 

Мерси за съвета :) Ще бъда по-внимателна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.