Jump to content
Българският форум за музиканти

Видео уроци и концерти


Recommended Posts

Извинявам се предварително! Значи търся DVD-та, концерти или видео уроци! Разгледах форума имало е доста добри качени неща, но аз съм от скоро и нямаше как да се възползвам от тях! Моля ако някой има нещо нека даде линк! Или поне знае откъде мога да си го дръпна! 10х предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве аз имам една чанта голяма с видео уроци но са на видео...имам страшно много и различни уроци...сега с един френд Алекси Лайхо /по точно неговия брат/ ще ги рипва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве аз имам една чанта голяма с видео уроци но са на видео...имам страшно много и различни уроци...сега с един френд Алекси Лайхо /по точно неговия брат/ ще ги рипва

АШКУЛСУН! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм в интерес на истината се надявам на нещо от AXE! :) Гледам, че е доста с тези неща :) и дано отново склони да метни нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И аз имам една купчина концерти и видео уроци, но качването е проблем...Затова ти препоръчвам ако не си пробвал още - emule /там има страшно много и рeдки неща, особено от уроците/ и някои torrent сайтове като www.sab.bz

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам една купчина концерти и видео уроци, но качването е проблем...Затова ти препоръчвам ако не си пробвал още - emule /там има страшно много и рядки неща, особено от уроците/ и някои torrent сайтове като www.sab.bz

Няма ли да успееш да сеед чрез торенти :)?? И айди някои ми обясни тва с emule-то плс??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам от еМуле можеш да свалиш много ценни "мебели" аз наскорох свалих цд с видео уроци на Маикал Анджело :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
И аз имам една купчина концерти и видео уроци, но качването е проблем...Затова ти препоръчвам ако не си пробвал още - emule /там има страшно много и рядки неща, особено от уроците/ и някои torrent сайтове като www.sab.bz

Няма ли да успееш да сеед чрез торенти :)?? И айди някои ми обясни тва с emule-то плс??

Нищо сложно няма! Инсталираш мулето, сonnect-ваш се към някой сървър от листа със сървъри и после в search търсиш името на групата, изпълнителя и т.н. които те интересуват и ще ти излязат всички налични...Ако например търсиш концерт на Metallica, да речем Live in Plovdiv, ще ти излязат няколко съвпадения...гледаш кой файл го имат повече хора, така ще го дръпнеш по-лесно и бързо...гледаш на раздела Complete Sources за този файл да не е 0%, а поне 10%, ако е 100% още по-добре, и му казваш download! Ако имаш firewall му оправи настройките така, че да не ти блокира access на мулето... позанимавай се с help-a за да разбереш подробностите! Айде успех :)

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

В прозореца със сървърите трябва да имаш поне към 100-тина. Освен това вдясно има един прозорец Update server, в прозорчето пишеш http://ocbmaurice.dyns.net/pl/slist.pl?dow...server-good.met и после даваш update! Така постоянно си имаш най-актуалните сървъри...Всичко това го пише в help-a подробно! :read:

 

Ако проблема не е в сървърите, тогава вероятно е заради firewall-а...трябва да има свободен/неблокиран от Firewall-а порт, през който мулето да точи и качва информацията...затова влизаш в properties на програмата, там в раздел connection има два порта за TCP и UDP - отдолу натискаш бутона "open these ports on internal XP Firewall"...Така вече портовете са отворени от гледна точка на firewall-a на windows-a...Ако имаш допълнителен firewall, намираш в него emule и му даваш grant access или там както е обозначено...

 

Надявам се да съм бил полезен...

 

 

И най-важното - като се върже мулето, оставаш го да работи и имаш търпение, тъй като нещата се задвижват бавно /буквално се "чака на опашка" да почнеш да теглиш от даден потребител/, но после тръгне ли си върви безотказно :)

 

 

Айде успех!

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я някой да прати една покана плс. :greenball: Тва са го обърнали на Джи-Мейл като ги гледам. Некви конспирации се въртят там(за www.sab.bz става въпрос) :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.