Jump to content
Българският форум за музиканти

J D Fortune


JD

Recommended Posts

Преди време, докато се преструвах, че свиря, пребивавах тук с друг ник. Нека обаче се съсредоточим над скромното ми вокално превъплъщение :hysterical:

 

1)nickname: J D Fortune

2)Възраст: 07.12.1983 (това ме прави на 24 в настоящия момент, но съм привърженик на това да се пишат рождените дати, защото е по-практично, когато някой поглежда профила след време)

3)Образование: висше (магистърска степен по журналистика)

4)Вашият инструмент/и: гласни струни + спорадично подрънкване на акустична китарка

5)Предпочитан музикален стил: поп, рок, джаз, фънк, трип-хоп

6)Вашият вдъхновител: Michael Hutchence, Robbie Williams, Lenny Kravitz, Chris Cornell, Jim Morrison,

7)Досегашни (не)реализирани проекти: (пак не включвам участия като китарист) трибют-вечер на The Doors, опит за авторски неща с Pure Six (талантлива млада група), отделни пиянски изстъпления по караоке-барове :thumbs_up:

8)Странични интереси: литература, кино, фитнес, хубавия алкохол и, естествено, хубавите жени

9)В кратце(или с две думи за вас самите): това звучи като по сайтовете за запознанства на тийнчетата: "Опишете се накратко, кажете нещо за себе си...". ОК: секс, наркотици и рокендрол! :crying: А, да - и Джак! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, Ричи, доста яки джемове правехме докато все още действаше с китарата. :cheers2::D Недей с такова пренебрежение към миналото. ;)

 

Успех с новата формация и скоро да ви гледаме на Топ ъф дъ Попс! ;)

 

П.С. Доорс трибута си беше 6 точки, един от най-яките пърформънси, които съм гледал на клубна сцена в БГ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да, както и за всякакви подобни псевдоподпявания от моя страна върху недобри сингбеци (и после пускани в раздел "кавъри" :thumbs_up: )... И отделни включвания в чужди парчета пак вокално.

 

Иначе "Virtual Insanity", която беше поствана в "кавъри", си е супер, много сладко направена... Само вокалите да ги нямаше.... :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.