Jump to content
Българският форум за музиканти

купуване на клавир


iceman

Recommended Posts

Здравейте ,искам да си купя клавир но се двуомя между роланд е 70 и джи 600 иначе сам начинаещ,какво ще ми препорачате и как варвят като цена.Благодаря от сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де всички искаме нещо но какво означава НАЧИНАЕЩ, свирил ли си на нещо тепърва ли ще почваш имаш ли идея какво ще свириш или си видял на някое клипче или кръчме G-600\E-70 и ти хареса, това е 8724204234-тата неуточнена тема- все едно отиваш на доктор и му искаш лекарство ама за крак ли за глава ли и ти незнаеш.

 

Сори за флууда ама не се сдържах. Айде успех и скоро да станеш напреднал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами питам заштото,смятам да дам около 1000 лв. но гледам че Е70 е с около 300-400 лв. по евтин , а иначе сега се уча да свиря ,имам едно касио но искам нещо по хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си се ограничил само в тея два модела ?

Има много други които са около 600-700 лева и са супер като за начинаещ.

Ако искаш разгледай Roland ЕМ50, Roland exr5.. някой модели на Yamaha..

Имат флопи, следователно може да си слагаш ритми, Симбеци.. да си заучаваш нови неща.

Но ако искаш клавир с повече екстри, Може би, за 1000 лева ще е най-добре G600, макар че ТОЙ НЕ Е ЗА НАЧИНАЕЩИ !

 

Успех в избора на клавир ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Roland E70 не е лоша свирка ако е за тези пари супер, 10г съм работил с такава дори още я държа. Тя е модел 91г има слот за карта с ритми, можеш да си направиш 16 стила, и 88 узер програми, много добра и безшумна клавитура, има среден говорител бас отдолу,бърз достъп до функциите,добра е за свирене на живо, лично аз съм обиколил Европа с нея по фестивали и турнета без да ми направи проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G600 функционално е по-добър. Колегата по-горе е прав, че можеш да се огледаш и за други модели, но ако си се спрял на тези двата, G600.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.